Proprietăți unice: 47
Proprietari: 12
Agenție

5 zile în urmă
4

41.900 €
/ lună 92.29 € / mp / lună

Teren Intravilan | 454 Mp | Dublu Front | Toate ...

Sântandrei

454 mp teren
1E
Agenție

6 zile în urmă
7

22.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Teren Intravilan Extravilan | De Vanzare | 1200 ...

Sântandrei

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

2.300.000 €
/ lună 63.89 € / mp / lună

Ferma avicola populata, aparoape de Oradea

Sântandrei

36.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

330.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren in Oradea pe Ogorului

Sântandrei

2.750 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

68.500 €
/ lună 109.78 € / mp / lună

Parcela cu utilitati si dublu front in Santandr ...

Sântandrei

624 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

177.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

Antony Estate | Teren de vanzare in Santandrei

Sântandrei

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

43.800 €
/ lună 81.72 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan situat in Santandre ...

Sântandrei

536 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

47.775 €
/ lună 91 € / mp / lună

RECO Teren intravilan Santandrei

Sântandrei

525 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

100 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren cu constructii zona industriala Palota-Sa ...

Sântandrei

267.677 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren de vanzare in Santandrei cu fundatie turn ...

Sântandrei

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

39.990 €
/ lună 49.99 € / mp / lună

Teren Intravilan | De Vanzare | Osorhei

Sântandrei

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren de vanzare Episcopia Bihor!

Sântandrei

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

1.000 €
/ lună 16.95 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat | Loca?ie ultrace ...

Sântandrei

59,4 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

250 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | Zona Lotus | Or ...

Sântandrei

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

47.500 €
/ lună 47.83 € / mp / lună

Vand teren Santandrei 992 mp

Sântandrei

993 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

456.500 €
/ lună 15.69 € / mp / lună

RECO Teren in Santandrei 29 100mp

Sântandrei

29.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 2 camere de inchiriat in zo ...

Sântandrei

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

159.000 €
/ lună 87.27 € / mp / lună

Teren Comercial 1.822 mp | DJ797 Santandrei-Ora ...

Sântandrei

1.822 mp teren
3E
Agenție

1 lună în urmă
8

1.990 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

PLATFORMA INDUSTRIALA DE INCHIRIAT

Sântandrei

4.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

56.000 €
/ lună 89.89 € / mp / lună

Teren intravilan de Vanzare, Santandrei 623mp, ...

Sântandrei

623 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

125.000 €
/ lună 120.19 € / mp / lună

Teren cu PUZ pt cladire de apartamente in Santa ...

Sântandrei

1.040 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

126.000 €
/ lună 92.17 € / mp / lună

Teren 1,367mp Santandrei / Strada Biserici

Sântandrei

1.367 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

600 €
/ lună 24 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Spatiu Comercial Blvd. Nufarului, ...

Sântandrei

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

71.500 €
/ lună
72.900 €
95.33 € / mp / lună

Teren de vanzare in Oradea / Santandrei / 750 m ...

Sântandrei

750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Vand sau dau in chirie teren, Oradea, Cal. SANT ...

Sântandrei

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

39.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren de vanzare 500 mp, Calea Santandrei, Orad ...

Sântandrei

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

12.500 €
/ lună 23.02 € / mp / lună

Parcele teren intravilan | 543 mp | Pausa | Noj ...

Sântandrei

543 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

33.900 €
/ lună 66.21 € / mp / lună

Loc de casa/ Teren intravilan, de vanzare, Sant ...

Sântandrei

512 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

32.900 €
/ lună 65.80 € / mp / lună

Teren cu utilitati, zona Santandrei, cu proiect ...

Sântandrei

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

270.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

RECO teren industrial cu PUZ in Santandrei

Sântandrei

5.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Sântandrei, Județul Bihor

Sântandrei, situat în apropierea orașului Oradea, beneficiază de o poziție strategică, având acces facil la transport și facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.000 euro, cu oferte ce încep de la 270 euro și ajung până la 4.500 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 571 m², cu cele mai mari proprietăți având 3.927 m² și cele mai mici de 35 m².
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 8 euro/m².
  • Locuri de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 2.500 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 18% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 166 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt de tip 1 cameră, reprezentând 9% din total.

Sântandrei este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale variate, cu prețuri accesibile și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!