Proprietar
Proprietăți unice: 37
Proprietari: 3
Agenție

6 zile în urmă
8

79.900 €
/ lună 29.59 € / mp / lună

Teren de 2.700 mp cu front generos Ocazie in On ...

Oncea, Oradea

2.700 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

574.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 8200 mp ,zona Oncea

Oncea, Oradea

8.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

99.900 €
/ lună 118.93 € / mp / lună

DE vanzare teren intravilan 840mp, Strada Piers ...

Oncea, Oradea

840 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

9.067 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hala pentru productie sau depozitare de inchiri ...

Oncea, Oradea

Agenție

1 lună în urmă
2

2.100 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat si birouri, zona ...

Oncea, Oradea

300 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

3.048 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala noua de închiriat, Parc Industrial III, Or ...

Oncea, Oradea

Agenție

3 luni în urmă
13

18.130 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

Hala de productie si hala de depozitare, zona M ...

Oncea, Oradea

Agenție

3 luni în urmă
8

12.250 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

Hala pentru productie si depozitare de inchiria ...

Oncea, Oradea

Agenție

3 luni în urmă
7

7.114 €
/ lună
5.880 €
5.93 € / mp / lună

Hala pentru productie si depozitare de inchiria ...

Oncea, Oradea

Agenție

3 luni în urmă
2

1.800 €
/ lună 2.31 € / mp / lună

Spatiu depozitare in Oncea de inchiriat, Oradea

Oncea, Oradea

Agenție

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu comercial cu terasa, zona Oncea

Oncea, Oradea

90 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

80.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren 1 000 mp , 2 000 mp , 5 000 mp Episcopia ...

Oncea, Oradea

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

5.880 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

De inchiriat hala cu suprafata utila de 1200mp ...

Oncea, Oradea

1.200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
19

25.000 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

Hala de inchiriat, productie sau depozitare, la ...

Oncea, Oradea

8.000 mp utili
1975
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

590 €
/ lună 7.97 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial ORADEA,zona ONCEA ...

Oncea, Oradea

74 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

700 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Teren de inchiriat 800 mp din zona Grigorescu, ...

Oncea, Oradea

804 mp
804 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

15.204 €
/ lună 6 € / mp / lună

De inchiriat hala cu suprafata utila de 2534mp ...

Oncea, Oradea

2.534 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial P+M, 200mp de inchiriat zona O ...

Oncea, Oradea

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Spatiu 70 mp de inchiriat in zona Oncea Oradea

Oncea, Oradea

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

65.000 €
/ lună 72.63 € / mp / lună

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Oncea, Oradea

895 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Oncea, Or ...

Oncea, Oradea

90 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

1.300 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat an zona Oncea, Or ...

Oncea, Oradea

140 mp utili
2019
Agenție

3 luni în urmă
3

99.000 €
/ lună 56.35 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, 1757 mp, Oncea ,St ...

Oncea, Oradea

1.757 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

212.800 €
/ lună 85.12 € / mp / lună

Teren intravilan cu toate utilitatile Oncea

Oncea, Oradea

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5096 mp extravilan Oncea/Episcopia Oradea

Oncea, Oradea

5.096 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

1.552.750 €
/ lună 250 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Oncea

Oncea, Oradea

6.211 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

2.515.500 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren intravilan in Oncea

Oncea, Oradea

10.062 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala productie si depozitare,1200mp,zona Matei ...

Oncea, Oradea

1.200 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de productie si depozitare,zona Matei Corv ...

Oncea, Oradea

2.500 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala productie si hala depozitare,zona Matei Co ...

Oncea, Oradea

3.700 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Oncea, Oradea

Oncea, un cartier din Oradea, oferă o oportunitate excelentă pentru afaceri datorită accesibilității și diversității spațiilor comerciale disponibile. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 800 euro, cu oferte ce încep de la 200 euro și ajung până la 18.800 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 200 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 7.158 m² și cele mai mici de 60 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 4 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 10 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 6% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 121 de zile, indicând o piață activă.