De vanzare teren intravilan in Oncea

1.552.750 € / lună
250 € / mp / lună

Oncea, Oradea

Suprafață teren:
6.211 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren intravilan in cartierul Oncea din Oradea, cu posibilitate de extindere a suprafetei pana la aproximativ 16000 mp, cu acces la 2 strazi. Proprietatea este racordata la toate utilitatile, apa, canalizare, curent, gaz, pe teren exista si un ponct trafo si o hala functionala cu suprafata totala utila de 1200 mp cu inaltime de aproximativ 9m, constand in spatii de depozitare si de productie, spatii de birouri, grupuri sanitare, spatiu de prezentare produse. Aceasta proprietate reprezinta o mare oportunitate de investitie. Va asteptam la vizionare. Cod oferta / ID BLITZ: P159219
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1541338

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
OTL 11
Mijloace transport aprox. 415 m
transport
OTL 11
Mijloace transport aprox. 438 m
transport
Corneliu Coposu
Mijloace transport aprox. 1363 m
transport
Pasajul Dacia
Mijloace transport aprox. 1481 m
Școală
education
Gradinita cu program prelungit Nr. 35
Învățământ aprox. 1068 m
education
Liceul Lucian Blaga
Învățământ aprox. 1254 m
education
Gradinita 20
Învățământ aprox. 1301 m
education
Gradinita 45 cu program prelungit
Învățământ aprox. 1591 m
Recreere
shopping
LIDL Supermarket
Supermarket/Mall aprox. 307 m
shopping
Novaeuro
Supermarket/Mall aprox. 590 m
restaurants
Lucky Club Bar Club and Games
Restaurante aprox. 594 m
parks
Parc
Recreere aprox. 852 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Ultracentral
1.600.000 € / lună