Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 3
Agenție

1 lună în urmă
6

990 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 95 mp, ultrafinisat, parter, ...

Lotus, Oradea

95 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

3.706 €
/ lună 17.99 € / mp / lună

Spatiu Comercial Spatios, Zona Lotus, 205mp

Lotus, Oradea

206 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.700 €
/ lună 17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in complexul grand h ...

Lotus, Oradea

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
12

1.600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial/birou, Str. Mestesug ...

Lotus, Oradea

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

2.000 €
/ lună 10.99 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 182mp cu parcare ?i vitrina

Lotus, Oradea

182 mp utili
2010
Agenție

3 luni în urmă
12

2.000 €
/ lună 10.99 € / mp / lună

Spatiu comercial de 182mp cu parcare si vitrina

Lotus, Oradea

182 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Inchirieri spa?ii birouri zona Tudor Vladimires ...

Lotus, Oradea

16 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

55 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand teren intravilan zona Gheorghe Doja Oradea

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

875 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

33.850 €
/ lună
33.800 €
65.10 € / mp / lună

Vindem parcele de teren pe strada Gh.Doja-Orade ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

520 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

58.900 €
/ lună 58.90 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren Intravilan 1000 mp cu front ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 58,900 € și 60.000 €

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

183.899 €
/ lună
205.000 €
173 € / mp / lună

Teren intravilan str Gheorghe Doja

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

1.063 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

700 €
/ lună 14 € / mp / lună

Birou cu 2 camere 50 mp Romcom Business Center ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

69.500 €
/ lună 57.92 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 1,200mp Oradea, zona D ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

67 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

909 mp - teren intravilan dublu front stradal

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

909 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

91.920 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare pe strada Soarelui, ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

766 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

480 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Birou 50 mp cu separeu si panorama deosebita la ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

350.575 €
/ lună 37 € / mp / lună

Teren pt parcelare 9 loturi ,zona Spitalulului, ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

9.475 mp teren
3E
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

120.000 €
/ lună 138.57 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 866 mp, zona Spita ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

866 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 120,000 € și 135.000 €
Agenție

11 luni în urmă
10

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Oradea

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

115 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan zona verde 1250mp, str. Soarel ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

270.000 €
/ lună
375.000 €
79.30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Oradea, Strada Sant ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

3.405 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

149.000 €
/ lună 46.55 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, 3,201 mp, Str Gheo ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

3.201 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
4

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

De închiriat hală industrială – Cartier Velenta ...

Valenta, Oradea

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

1.936 €
/ lună
1.600 €
6.21 € / mp / lună

Atelier de productie si depozitare de inchiriat ...

Valenta, Oradea

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
18

700 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT | STRADA RAZBOIEN ...

Valenta, Oradea

La ~5km distanță

48 mp utili
1980
Agenție

6 luni în urmă
20

2.100 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona centrala, O ...

Centru Civic, Oradea

La ~5km distanță

165 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

240 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu pentru birou de inchiriat, zona Central ...

Centru Civic, Oradea

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

1.000 €
/ lună 21.28 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral Orad ...

Centru Civic, Oradea

La ~5km distanță

47 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 12.82 € / mp / lună

Spațiu comercial nou, vitrină mare, Cuza Vodă 6 ...

Centru Civic, Oradea

La ~5km distanță

78,85 mp utili
3E
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,000 € și 1.226 €
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

170 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Vand teren cu imobil demolabil zona semicentral ...

Cetății, Oradea

La ~5km distanță

600 mp teren