Proprietar
Proprietăți unice: 27
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

39 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Biharia, 39/mp

Biharia

1.025 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.350 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

Hala cu pod rulant, 300 mp, Biharia,Bihor

Biharia

Agenție

1 lună în urmă
12

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hală industrială nouă lângă Oradea si A3, Bihor

Biharia

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
13

380 €
/ lună 3.04 € / mp / lună

Spațiu comercial versatil, curte proprie și par ...

Biharia

125 mp utili
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Parcele teren 1000mp intravilan Biharia

Biharia

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

76.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Oportunitate: Teren 950 mp, intravilan, dublu f ...

Biharia

950 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

850 €
/ lună 3.86 € / mp / lună

Hala de inchiriat Biharia | DN19

Biharia

220 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

175.000 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Teren extravilan pentru balastiera Biharia

Biharia

50.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

33.000 €
/ lună 54.19 € / mp / lună

RECO Teren intravilan de vanzare Biharia , 609 ...

Biharia

609 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

155.000 €
/ lună 8.76 € / mp / lună

Teren extravilan 17700mp Biharia

Biharia

17.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

485.000 €
/ lună 29.14 € / mp / lună

Teren Biharia cu o suprafata de 16646 mp intrav ...

Biharia

16.646 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

450.000 €
/ lună 29.38 € / mp / lună

Teren intravilan de 15318 mp, de vanzare in Bih ...

Biharia

15.318 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

680.000 €
/ lună 29.12 € / mp / lună

Teren in Biharia cu suprafata de 23348 mp intra ...

Biharia

23.348 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

145.000 €
/ lună 41.43 € / mp / lună

Teren 3500 mp imprejmuit, central, Biharia, lan ...

Biharia

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan

Biharia

400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

650.000 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren in Biharia cu o suprafata de 20000 mp int ...

Biharia

20.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

84.900 €
/ lună
92.000 €
15.44 € / mp / lună

RECO Teren extravilan in Biharia 5500 mp zona i ...

Biharia

5.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

56.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Biharia

Biharia

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 4.76 € / mp / lună

Hala de inchiriat, In Cauaceu

Biharia

210 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

180.800 €
/ lună 12.05 € / mp / lună

Teren Extravilan Biharia

Biharia

15.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

795.000 €
/ lună 26.50 € / mp / lună

RECO teren intravilan Biharia

Biharia

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

44.999 €
/ lună 18.00 € / mp / lună

Vand teren in Biharia 2500 mp cu posibilitate d ...

Biharia

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Biharia

6.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

470.000 €
/ lună 41.21 € / mp / lună

Teren 11404 m2 , Biharia la 1km de autostrada A ...

Biharia

11.404 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

382.950 €
/ lună 18.78 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil Biharia

Biharia

20.391 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

288.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren extravilan , Biharia 1,6 hectare, Bihor,G ...

Biharia

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 5.000 mp, zona industriala lan ...

Biharia

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
5

720 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hala productie si depozitare, de inchiriat, Cau ...

Cauaceu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

149.000 €
/ lună 62.45 € / mp / lună

Teren Piersicilor Oradea, cu toate utilitatile

Cauaceu

La ~5km distanță

2.386 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

231 €
/ lună

Preiau teren in arenda

Cauaceu

La ~5km distanță

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Biharia, Județul Bihor

Biharia, o localitate din Județul Bihor, oferă oportunități interesante pentru afaceri, având acces facil la drumuri principale și fiind situată aproape de orașe mari. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.350 euro, cu oferte ce încep de la 399 euro și ajung până la 38.021 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 335 m², cu cele mai mari spații având 6.863 m² și cele mai mici de 150 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 3 euro, cu valori ce variază de la 3 euro/m² până la 6 euro/m².
  • Facilități moderne: Multe dintre spațiile comerciale dispun de aer condiționat, ceea ce le face mai atractive pentru chiriași.
  • Construcții recente: Aproximativ 17% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 21 de zile, indicând o piață activă.