Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

45.000 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Proprietate de vanzare in comuna Bahna, jud. Ne ...

Bahna

2 camere
8.549 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Oituz

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

32.175 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan Oituz (Batca)

Oituz

La ~5km distanță

2.145 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

48.000 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

Teren intravilan, Comuna Oituz

Călcâi

La ~5km distanță

2.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

37.000 €
/ lună 6.07 € / mp / lună

Teren intravilan in Filipesti la E85, cu deschi ...

Filipești

La ~5km distanță

6.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT IN STATIUNEA TG O ...

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

589 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren cu deschidere la DN39 de 82m intre Vama V ...

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

6.626 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

42.000 €
/ lună 23.05 € / mp / lună

Teren cu casa de vanzare

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

1.822 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

14.000 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Teren intravilan + Autorizatie de construire Ca ...

Cașin

La ~10km distanță

2.172 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Casin

Cașin

La ~10km distanță

3.540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala industriala comerciala construc?ie 2020

Central, Onești

La ~10km distanță

516 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

123 €
/ lună 0.62 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona Dalas

Onești

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT 170 MP VICTORIA S ...

Central, Onești

La ~10km distanță

170 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu de inchirat TCR- Carom Onesti pentru bir ...

Central, Onești

La ~10km distanță

70 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

11 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Onesti 80 m2

Onești

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Vand inchiriez spa?ii comerciale One?ti

Central, Onești

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchirez sau vand spatiu comercial

Central, Onești

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

47 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Onești

La ~10km distanță

2.564 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

1.920 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat/de vanzare spatiu comercial in sup ...

Ultracentral, Onești

La ~10km distanță

192 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Onesti

Exterior Vest, Onești

La ~10km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.100 €
/ lună 4.58 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT IN ONESTI LANGA GARA, ZONA ...

Est, Onești

La ~10km distanță

240 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

24.000 €
/ lună 40.13 € / mp / lună

Vand teren curs constructii

Central, Onești

La ~10km distanță

598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

20 €
/ lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Onești

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

15.000 €
/ lună 2.89 € / mp / lună

Teren intravilan/ extravilan

Central, Onești

La ~10km distanță

5.189 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

2.910 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat in O ...

Ultracentral, Onești

La ~10km distanță

97 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

26.000 €
/ lună 7.22 € / mp / lună

Teren arabil suprafata 3600 mp

Onești

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

30 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat

Central, Onești

La ~10km distanță

97 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Onesti

Central, Onești

La ~10km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Oituz. 23 De Inchiriat.

Central, Onești

La ~10km distanță

200 mp utili