Proprietar
Proprietăți unice: 93
Proprietari: 36
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

2.783 €
/ lună
2.300 €
32.74 € / mp / lună

Spatiu comercial ULTRACENTRAL de inchiriat, Bac ...

Central, Bacău

85 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

700 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spatiu de birouri ultra central de inchiriat in ...

Central, Bacău

48 mp utili
2000
Agenție

3 zile în urmă
10

44.800 €
/ lună 11.20 € / mp / lună

Sarata- langa Mun. Bacau- 4000 mp- oportunitate ...

Central, Bacău

4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
7

74.300 €
/ lună 97.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, Bacau, str.Agudulu ...

Central, Bacău

759 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

750 €
/ lună 34.09 € / mp / lună

De Inchiriat spatiu comercial centru Bacau pasa ...

Central, Bacău

22 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

135.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare Barati, Bacau

Central, Bacău

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

39.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Teren extravilan Beresti Bistrita

Central, Bacău

26.300 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
19

1.500 €
/ lună 4.05 € / mp / lună

Hala de productie 370 mp renovata de inchiriat ...

Central, Bacău

370 mp utili
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

926 €
/ lună
766 €
12.18 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral - langa Luceafăru ...

Central, Bacău

76,6 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

500 €
/ lună
600 €
11.11 € / mp / lună

spațiu birouri-45 mp-strada Oituz-lângă Judecăt ...

Central, Bacău

45 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
12

302 €
/ lună
250 €
15.10 € / mp / lună

Birouri 20 mp/30mp - Cladire de birouri!

Central, Bacău

20 mp utili
2023
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spațiu comercial 200 mp – Ideal producție / con ...

Central, Bacău

200 mp utili
4E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

2.802 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

Spatiu Restaurant Latin

Central, Bacău

398 mp utili
1980
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
30

4.500 €
/ lună 24.19 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, Ioniță S. Sturza ...

Central, Bacău

186 mp utili
1913
Agenție

5 luni în urmă
6

599 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Central- spatiu birouri- etaj 1- intrare separa ...

Central, Bacău

1 camere
110 mp
2000
Agenție

6 luni în urmă
18

14.520 €
/ lună
12.000 €
18.15 € / mp / lună

Cladire multifunctionala de inchiriat

Central, Bacău

800 mp utili
400 mp teren
2024
Agenție

10 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Central - Sp Com - 100 mp / vitrina stradala 2 ...

Central, Bacău

100 mp utili
4E
1961
Agenție

10 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Teren de inchiriat - str. Stadionului - 753mp

Central, Bacău

753 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

99 €
/ lună 5.82 € / mp / lună

Garaj langa Carrefour - pe teren proprietate

Central, Bacău

17 mp utili
1999
Agenție

Mai mult de un an
7

7.499 €
/ lună
6.000 €
15.92 € / mp / lună

Spatiu Showroom Servicii cu Parking Privat

Central, Bacău

471 mp utili
1E
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

350 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Mihai Viteazul

Central, Bacău

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

285 €
/ lună 20.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Marasesti 10, 14m ...

Central, Bacău

14 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

150.000 €
/ lună 404.31 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN de vanzare - ZONA CENTRALA or. ...

Central, Bacău

371 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

600 €
/ lună 16.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Bacău

37 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Ura - stradal pietonal 36mp grup sanitar + vitr ...

Central, Bacău

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

85.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Schimb teren 17000 mp cu casa sau apartament in ...

Central, Bacău

17.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

236 €
/ lună 11.80 € / mp / lună

spatiu comercial stradal zona centrala de inchi ...

Central, Bacău

20 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

110.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp de vanzare in Bacau Se ...

Central, Bacău

1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

44.800 €
/ lună 306.85 € / mp / lună

Spatiu Salon Infrumusetare 0% Comision

Central, Bacău

146 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

44.900 €
/ lună 38.51 € / mp / lună

Teren intravilan 1166, zona Magura

Central, Bacău

1.166 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Bacău

Centrul Bacăului este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, datorită accesibilității excelente și a fluxului constant de clienți. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 860 euro, cu oferte ce încep de la 10 euro și ajung până la 12.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 99 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 4.000 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale sunt de tip 1 cameră (3%), 2 camere (1%) și 3+ camere (4%).
  • Accesibilitate: Aproximativ 16% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 108 zile, indicând o piață activă.
  • Construcții recente: Doar 1% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.

Centrul Bacăului reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Bacău!