Proprietar
Proprietăți unice: 93
Proprietari: 36
Agenție

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

INCHIRIEZ spatiu la demisol 70 m., str., Nicola ...

Central, Bacău

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

1.200 €
/ lună 17.65 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial 68 mp Policlinica ...

Central, Bacău

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.500 €
/ lună 2.94 € / mp / lună

Inchiriez Spa?iu Comercial Birouri - Zona Centr ...

Central, Bacău

510 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.