Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

2.400 €
/ lună 2,400.00 € / mp / lună

InCHIRIEz teren PARCARE TIR, 50 front la DN73C, ...

Tigveni

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Tigveni-Arges

Tigveni

1.750 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
2

10.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren de vanzare, 500 mp,

Bălilești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

480 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comerial 100 mp Balilesti

Bălilești

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

22.500 €
/ lună 7.03 € / mp / lună

Teren intravilan 3200 mp Golesti - Giurgiuveni, ...

Burluși

La ~5km distanță

3.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
13

52.000 €
/ lună 3.56 € / mp / lună

Panorama superba - 14.613 mp langa A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

La ~5km distanță

14.613 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

22.500 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren deal, vedere lac Zigoneni, la padure si i ...

Noapteș

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

17.500 €
/ lună
18.000 €
10.40 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan-extravilan comuna T ...

Ciofrângeni

La ~5km distanță

1.683 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

184.000 €
/ lună 18.97 € / mp / lună

Teren intravilan 9700 m2, com. Baiculesti, Desc ...

Zigoneni

La ~10km distanță

9.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

41.000 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren 5844 mp Valea Danului Curtea de Arges int ...

Valea Danului

La ~10km distanță

5.844 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

6 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

80 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

99.000 €
/ lună 1,042.11 € / mp / lună

Vand spatiua comercial 95mp in Curtea de Arges

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

885 €
/ lună

Vand sau inchiriez spa?iu birouri.

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

300 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

35.000 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Teren 5401 mp de vanzare in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

5.401 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

40.000 €
/ lună 16.43 € / mp / lună

Teren 2435 mp de vanzare in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

2.435 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

16.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren 1500 mp de vanzare in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

215.000 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Teren cu stana de vanzare in apropiere de Curte ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

109.969 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

600 €
/ lună

inchiriez 6000 mp lanaga autobanda cu deschider ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

Agenție

1 lună în urmă
3

40.500 €
/ lună 23.82 € / mp / lună

Teren Intravilan - Oportunitate Investitie - Po ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

35.000 €
/ lună 28.25 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, cartier Ma ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.239 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

115.000 €
/ lună 64.83 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, cartier Ma ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.774 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

675 €
/ lună 675 € / mp / lună

Spatii de Inchiriat

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

1.350 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Curtea de Arge ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

92 mp utili
2010
Agenție

3 luni în urmă
8

367.310 €
/ lună 74.16 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, strada Val ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

4.953 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

730 €
/ lună 9.73 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, Curtea de Arges, zo ...

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare pe strada marina

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

3.750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

60.000 €
/ lună 101.69 € / mp / lună

Teren 590 mp de vanzare in Curtea de Arges, str ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

590 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

179.891 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren Premium | Panorama Spectaculoasa Asupra O ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

3.049 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.384 mp teren