Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Tigveni-Arges

Tigveni

1.750 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

480 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comerial 100 mp Balilesti

Bălilești

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

184.000 €
/ lună 18.97 € / mp / lună

Teren intravilan 9700 m2, com. Baiculesti, Desc ...

Zigoneni

La ~10km distanță

9.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

885 €
/ lună

Vand sau inchiriez spa?iu birouri.

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

spatii de inchiriat

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

690 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

600 €
/ lună

inchiriez 6000 mp lanaga autobanda cu deschider ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

6 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

675 €
/ lună 675 € / mp / lună

Spatii de Inchiriat

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

163.990 €
/ lună 62 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Curtea de Arges (2645 mp) I ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

2.645 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

730 €
/ lună 9.73 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, Curtea de Arges, zo ...

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ocazie! Vand teren Curtea de Arges pentru casa ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

2.916 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare pe strada marina

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

3.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren la un km de Manastirea Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.753 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatii de productie si depozitare

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

596 mp utili
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Concesiune teren 42000 mp curtea de arges

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

22.000 €
/ lună 28.50 € / mp / lună

Vand teren intravilan 772 mp, Golesti, Valcea

Golești

La ~10km distanță

772 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

115.000 €
/ lună 14.75 € / mp / lună

Teren de vis la munte 7.795 mp construibil para ...

Opătești

La ~10km distanță

7.795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1.000 mp in Jud. Arges

Pielești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

21.500 €
/ lună 4.56 € / mp / lună

Teren extravilan langa padure

Vârloveni

La ~10km distanță

4.715 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Tutana, doua intrari, la strada principal ...

Băiculești

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea Iașului

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

15.000 €
/ lună 8.65 € / mp / lună

Teren Valea lasului -11 km A1- Strada Principal ...

Valea Iașului

La ~10km distanță

1.734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Inchiriez pe termen lung teren 2800mp, N. Balce ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

138.000 €
/ lună 136.77 € / mp / lună

Teren Rm. Valcea, central- Stirbei Voda

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

1.009 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

432 €
/ lună 6.17 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 70 mp

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

70 mp utili