Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
7

15.900 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

Teren de vanzare , Stalpeni Arges

Stâlpeni

2.257 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - Comuna Stalpeni jud.Arges 50 ...

Stâlpeni

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

110 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea Mare

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

62.000 €
/ lună 84.93 € / mp / lună

Teren Intravilan 730 mp Valea Mare, Stefanesti, ...

Valea Mare

La ~5km distanță

730 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

38.246 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Mare Pravat 13/mp

Valea Mare

La ~5km distanță

2.942 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

7.990 €
/ lună 15.98 € / mp / lună

Teren Bucsanesti Lotasi, 500 mp, cu utilitati

Țițești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.058 €
/ lună 5.29 € / mp / lună

Vanzare / Inchiriere restaurant La Cismea

Țițești

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.192 €
/ lună 6 € / mp / lună
13.208 €

Teren intravilan Contesti 2032 m2

Davidești

La ~5km distanță

2.032 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

33.375 €
/ lună 37.08 € / mp / lună

Vand Teren +Temelie in Davidesti Arges !

Davidești

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

42.000 €
/ lună 51.22 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dârmănești

La ~5km distanță

820 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

42.900 €
/ lună 306.43 € / mp / lună

Casa spatiu comercial Arges Darmanesti

Dârmănești

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
3

28.000 €
/ lună 24.82 € / mp / lună

Teren intravilan Darmanesti, 17 metri deschider ...

Dârmănești

La ~5km distanță

1.128 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

33 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcele teren pentru case

Valea Stânii

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

30.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren 7.500 mp Valea Bradului Utilitati, Rau, I ...

Mihăești

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

120.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan 12000mp cu casa si ...

Mihăești

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 6 ha pentru agricultura sau balastie ...

Mihăești

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

30.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren Mihaesti la poarta poarta Parcului Dendro ...

Mihăești

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
12

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare - Teren intravilan 2543 mp, Mihaesti ...

Mihăești

La ~10km distanță

2.543 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

teren constructie CONTESTI- davidesti 1600m

Conțești

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

25.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Teren agricol sat.Voroveni

Voroveni

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

10.900 €
/ lună 4.36 € / mp / lună

Voroveni - Arges, Teren intravilan 500 mp cu ca ...

Voroveni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

38.500.000 €
/ lună 175,000.00 € / mp / lună

UNICAT vanzare teren intravilan cc 220mp ZONA s ...

Jupânești

La ~10km distanță

220 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

65 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan pozitie deosebita Mioveni ( Ar ...

Racovița

La ~10km distanță

2.837 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Pct Mocirla Toplita Racov ...

Racovița

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala 300mp+Depozit frigorific

Central, Mioveni

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

399 €
/ lună 8.31 € / mp / lună
14 €

Inchiriez Spatiu Comercial 48 mp Zona Piata

Central, Mioveni

La ~10km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

7 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu pt Pregatire Scolara

Central, Mioveni

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

55.000 €
/ lună 52.38 € / mp / lună

Vand teren intrare Mioveni dinspre Colibasi

Central, Mioveni

La ~10km distanță

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

393 €
/ lună 11.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriere

Central, Mioveni

La ~10km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

55 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil

Central, Mioveni

La ~10km distanță

300 mp teren
2E