Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
16

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Pițigaia

1.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - Comuna Stalpeni jud.Arges 50 ...

Stâlpeni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

110 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea Mare

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

62.000 €
/ lună 84.93 € / mp / lună

Teren Intravilan 730 mp Valea Mare, Stefanesti, ...

Valea Mare

La ~5km distanță

730 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

25.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Teren agricol sat.Voroveni

Voroveni

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
12

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare - Teren intravilan 2543 mp, Mihaesti ...

Mihăești

La ~5km distanță

2.543 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 6 ha pentru agricultura sau balastie ...

Mihăești

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

120.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan 12000mp cu casa si ...

Mihăești

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

33.375 €
/ lună 37.08 € / mp / lună

Vand Teren +Temelie in Davidesti Arges !

Davidești

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.192 €
/ lună
13.208 €
6 € / mp / lună

Teren intravilan Contesti 2032 m2

Davidești

La ~5km distanță

2.032 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.053 €
/ lună 5.27 € / mp / lună

Vanzare / Inchiriere restaurant La Cismea

Țițești

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

132.000 €
/ lună 34.13 € / mp / lună

Teren de vis langa Pitesti

Dealu

La ~10km distanță

3.868 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

16.100 €
/ lună 7 € / mp / lună

Vant teren 7/m2

Drăghici

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

teren constructie CONTESTI- davidesti 1600m

Conțești

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

20 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vanzare teren

Lăzărești (Schitu Golești)

La ~10km distanță

536 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Pct Mocirla Toplita Racov ...

Racovița

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

2 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Mioveni

La ~15km distanță

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala 300mp+Depozit frigorific

Central, Mioveni

La ~15km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

7 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu pt Pregatire Scolara

Central, Mioveni

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

393 €
/ lună 11.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriere

Central, Mioveni

La ~15km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

55 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil

Central, Mioveni

La ~15km distanță

300 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

115 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan Mioveni, zona urbana, 2.180 mp ...

Central, Mioveni

La ~15km distanță

2.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 8300mp Mioveni

Central, Mioveni

La ~15km distanță

8.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
5

39.990 €
/ lună 99.98 € / mp / lună

Teren intravilan Mioveni

Central, Mioveni

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

20 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, central

Central, Mioveni

La ~15km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

140 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren intravilan, central, construibil Mioveni

Central, Mioveni

La ~15km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.056 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spațiu comercial 66 mp | Parter | 2 intrări | B ...

Central, Mioveni

La ~15km distanță

66 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

27.900 €
/ lună 69.92 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Mioveni

La ~15km distanță

399 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

300 €
/ lună
399 €
6.25 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 38 mp Zona Piata

Central, Mioveni

La ~15km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.056 €
/ lună 10.15 € / mp / lună

Spatiu comercial 66 mp | Parter | Bl L10 | 2 in ...

Central, Mioveni

La ~15km distanță

104 mp utili