Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
4

600 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spațiul perfect pentru afacerea ta există deja!

Găvana Platou, Pitești

90 mp utili
2000

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună 10.20 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Nord 50 mp pretabil frizerie

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

49 mp utili
10E
1980
Agenție

3 luni în urmă
3

3.250 €
/ lună 16.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Negru Voda

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

202,75 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
16

2.500 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

CLADIRE noua, stradal - P+2E+M (TERASA) - centr ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

272 mp utili
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

3.250 €
/ lună 16.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Negru Voda - Comp ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

202 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
16

5.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat central Pitesti

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

inchiriat spatiu 60 mp central P+M .(prestari s ...

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

inchiriat spatiu 110 mp ZONA semicentrala

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

2.400 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

inchiriat spatiu 140 mp ZONA ultracentrala ...I ...

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Gavana 2, parter , 140 mp

Găvana 2, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
1975
Agenție

1 lună în urmă
3

245 €
/ lună 6.28 € / mp / lună

Birou situat in zona Teilor, etaj 2, pretabil s ...

Teilor, Pitești

La ~5km distanță

39 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial pretabil cabinet ...

Teilor, Pitești

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

109.900 €
/ lună 2,035.19 € / mp / lună

SUPER Oferta spatiu de vanzare|inchiriat

Dacia, Pitești

La ~5km distanță

54 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Studio muzica - Doi Cocosi, Utilitati incluse

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
7

550 €
/ lună 13.10 € / mp / lună

Inchiriaza in Ceair spatiul ideal pentru busine ...

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

42 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

230 €
/ lună 3.83 € / mp / lună

Inchiriez curte pentru comert stradal la intrar ...

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

150.000 €
/ lună 1,630.43 € / mp / lună

Proprietar ofer vanzare parter vila noua , zona ...

Banat, Pitești

La ~5km distanță

92 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

1.200 €
/ lună 4.71 € / mp / lună

Spatiu Comercial Multifunctional Banat-CLASA A

Banat, Pitești

La ~5km distanță

255 mp utili
2E
2015
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.650 €
/ lună 12.69 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Banat -amenajat ...

Banat, Pitești

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala Pitesti zona Nord 600 mp pretabila product ...

Banat, Pitești

La ~5km distanță

600 mp utili
2024
Agenție

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 14.55 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial ~55 mp Strada Exerc ...

Banat, Pitești

La ~5km distanță

55 mp utili
1982
Agenție

5 luni în urmă
5

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spatiu pentru magazin alimentar, vad format

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu birou, Calea Bucuresti

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

590 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Spatiu comercial 62 mp, Calea Bucureti, stradal ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

62 mp utili
1988
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - renovat - parter si etajul 1 - s ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

200 mp utili
2003
Agenție

3 luni în urmă
1

99.000 €
/ lună 33,000.00 € / mp / lună

3 camere Prundu 1/8 decomandat 2 balcoane,80mp ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
3 mp teren
8E
Agenție

5 zile în urmă
1

4.499 €
/ lună 23.31 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

193,95 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

400 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Calea Bucuresti - Pitesti (C ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

45 mp utili
1969
Agenție

5 zile în urmă
1

3.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral IC Bratianu 160 m ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

270 mp utili
1986
Agenție

4 luni în urmă
3

2.200 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

spatiu comercial Craiovei - ansamblu rezidentia ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili