Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
12

699 €
/ lună 20.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Fratii Golesti, P ...

Frații Golești, Pitești

34,2 mp utili
5E
2020
Agenție

5 luni în urmă
9

480 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Birou Semicentral Pitesti

Frații Golești, Pitești

80 mp
2010
6E
Agenție

10 luni în urmă
8

1.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Birouri Fratii Golesti

Frații Golești, Pitești

120 mp
2008
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

287 €
/ lună 12.48 € / mp / lună

Spatiu comercial 23 mp Fratii Golesti stradal

Frații Golești, Pitești

23 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

287 €
/ lună 12.48 € / mp / lună

Spatiu comercial 23 mp Fratii Golesti stradal

Frații Golești, Pitești

23 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

450 €
/ lună 7.38 € / mp / lună

Spatiu birouri, B.dul Republicii, Zona Fratii G ...

Frații Golești, Pitești

61 mp utili
6E
Agenție

4 luni în urmă
4

295.000 €
/ lună 463.84 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Bld. Fratii Golesti

Frații Golești, Pitești

636 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Cladire de inchiriat, Spatiu Comercial, Birouri ...

Frații Golești, Pitești

376 mp utili
3E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
11

605 €
/ lună
499 €
13.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 44 mp, Tudor Vladim ...

Tudor Vladimirescu, Pitești

La ~5km distanță

44 mp utili
8E
1988
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu Comercial -Tudor Vldimirescu

Tudor Vladimirescu, Pitești

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
17

2.100 €
/ lună 12.35 € / mp / lună

Spațiu comercial generos – 160 mp – poziție pre ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

170 mp utili
2010
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,100 € și 2.541 €

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchiriez casa str. Calea Craiovei, Pite?ti

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
13

1.000 €
/ lună 5.41 € / mp / lună

Inchiriez demisol, parter si 2 etaje, Pitesti, ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

185 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, stradal, 130mp, ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

633 €
/ lună 9.04 € / mp / lună

Spațiu Comercial 70 mp | Craiovei - Parter ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

70 mp utili
1981
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

150 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez camera in incinta salonului de infrum ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

5 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
19

3.996 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Spatiu comercial 5,4 €/mp, 740mp, Craiove ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

740 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

1.400 €
/ lună
1.694 €
10 € / mp / lună

CRAIOVEI | Spatiu comercial | open space | 140 ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu Comercial Parter Craiovei Pitesti Dispon ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

65 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
3

153 €
/ lună 11.77 € / mp / lună

Birouri de inchiriat

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

13 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

550.000 €
/ lună 550 € / mp / lună

teren Craiovei piata Smardan

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

59 €
/ lună 4.54 € / mp / lună

Inchiriez locuri de parcare!

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

13 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

450 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial 130 mp Craiovei-Doj ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

130 mp utili
2E
2005
Agenție

2 săptămâni în urmă

450 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial 130 mp Craiovei-Doj ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

550 €
/ lună 6.11 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri Craiovei Scoala 11

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
9

650 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu 75 mp PARTER central- strad ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

75 mp utili
2010
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 11.40 € / mp / lună

De inchiriat-Spatiu comercial Calea Craiovei-Zo ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

114 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

150.000 €
/ lună
180.000 €
150 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Pitesti, zona Craiovei ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

2.201 €
/ lună 17.20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Comercial central situat apro ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

128 mp utili
4E
1979

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Fratii Golesti, Pitești

Fratii Golesti este o zonă din Pitești, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale pe care le oferă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 800 euro, cu oferte ce încep de la 10 euro și ajung până la 1.200 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 80 m², cu cele mai mari având 230 m² și cele mai mici de 26 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 11% din oferte sunt cu 1 cameră, 11% cu 2 camere și 11% cu 3 sau mai multe camere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.

Fratii Golesti este o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să găsești locația ideală pentru afacerea ta? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Fratii Golesti!