Proprietăți unice: 135
Proprietari: 47
Agenție

Mai mult de un an
3

12.300 €
/ lună 0.62 € / mp / lună

CTPark Pitesti, hale productie, depozitare, log ...

Central, Pitești

20.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

29 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez Sala Conferinte - Salon Cursuri Maste ...

Central, Pitești

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

98 €
/ lună 49 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Pitești

2 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
10

2.300 €
/ lună 9.20 € / mp / lună

Inchiriez Spa?iu Etaj Casa Tudor Vladimirescu

Central, Pitești

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

35 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 265 mp - galerie com ...

Central, Pitești

265 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

De inchiriat spa?ii comerciale in Pite?ti, intr ...

Central, Pitești

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

inchiriere teren

Central, Pitești

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

1.200 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spatiu in zona centrala, ideal pentru clinica

Central, Pitești

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

Inchiriem apartament 3 camere ultracentral

Central, Pitești

96 mp utili
9E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 5.41 € / mp / lună

Birouri, Spatiu comercial, Cafenea, Hotel, Rest ...

Central, Pitești

185 mp utili
250 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

19 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriem sala conferinta, prezentare produse, ...

Central, Pitești

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

300 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriez teren la 6 minute de centru

Central, Pitești

1.100 mp utili
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez spatii de produictie , depozitare si ...

Central, Pitești

3 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale,spatii industriale Albota,Pitesti Arges

Central, Pitești

960 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.550 €
/ lună
1.400 €
14.22 € / mp / lună

Cabinet medical | Spatiu Comercial de inchiriat ...

Central, Pitești

109 mp
2018
5E