Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

17 ore în urmă
7

550 €
/ lună 13.10 € / mp / lună

Inchiriaza in Ceair spatiul ideal pentru busine ...

Ceair, Pitești

42 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Studio muzica - Doi Cocosi, Utilitati incluse

Ceair, Pitești

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

230 €
/ lună 3.83 € / mp / lună

Inchiriez curte pentru comert stradal la intrar ...

Ceair, Pitești

60 mp utili
140 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
5

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spatiu pentru magazin alimentar, vad format

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

99.000 €
/ lună 33,000.00 € / mp / lună

3 camere Prundu 1/8 decomandat 2 balcoane,80mp ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
3 mp teren
8E
Agenție

2 luni în urmă
3

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu birou, Calea Bucuresti

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

25 mp utili

Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - renovat - parter si etajul 1 - s ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

200 mp utili
2003
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

590 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Spatiu comercial 62 mp, Calea Bucureti, stradal ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

62 mp utili
1988
Agenție

2 zile în urmă
1

4.499 €
/ lună 23.31 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

193,95 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

2.200 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

spatiu comercial Craiovei - ansamblu rezidentia ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
11

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Casa de inchiriat Pite?tiPodul Viilor -Ideala s ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

100 mp utili
2000
Agenție

Ieri
1

3.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral IC Bratianu 160 m ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

270 mp utili
1986
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

550 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ofer spre închiriere spațiu comercial – 60 mp, ...

Popa Șapcă, Pitești

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

3.500 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spa?iu comercial 450 mp semicentral pretabil lo ...

Popa Șapcă, Pitești

La ~5km distanță

450 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună 10.20 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Nord 50 mp pretabil frizerie

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

49 mp utili
10E
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

3.250 €
/ lună 16.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Negru Voda - Comp ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

202 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

3.250 €
/ lună 16.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Negru Voda

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

202,75 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
16

5.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat central Pitesti

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

575 €
/ lună 8.71 € / mp / lună

Spatiu birouri situat ultracentral, comision 0%

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

66,22 mp
Etaj 1 / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

704 €
/ lună 32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Exercitiu

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

22 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

700 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Exercitiu

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună
1.000 €
4.46 € / mp / lună

Direct proprietar - spatiu comercial de inchiri ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

202 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

3.500 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spatiu comercial 110 mp, parter, E ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

900 €
/ lună

Inchiriere spatiu comercial

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă

2.008 €
/ lună 16.60 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL îCARTIER EXERCITIU, STRAD ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

121 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial, 100 mp, Central, parter, fini ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

100 mp utili
2008
Agenție

5 zile în urmă
1

3.500 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spa?iu comercial 110 mp, parter, E ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

110 mp utili
1986
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

294 €
/ lună 7.95 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Războieni, Pitești

La ~5km distanță

37 mp utili
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
11

1.815 €
/ lună
1.500 €
16.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Craiovei - amen ...

Războieni, Pitești

La ~5km distanță

110 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
/ lună 158.56 € / mp / lună

Vand teren zona stadionului intravilan

Războieni, Pitești

La ~5km distanță

473 mp teren