Proprietăți unice: 327
Proprietari: 106
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
12

699 €
/ lună 20.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Fratii Golesti, P ...

Frații Golești, Pitești

34,2 mp utili
5E
2020
Agenție

4 zile în urmă
10

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spațiu Comercial Teilor , construcție ...

Central, Pitești

55 mp
2025
6E
Agenție

4 zile în urmă
1

13.010 €
/ lună 29.70 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral 463 mp zona ...

Ultracentral, Pitești

438 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
8

800 €
/ lună 15.09 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral, vis a vis de Tea ...

Ultracentral, Pitești

53 mp utili
1E
Agenție

5 zile în urmă
2

2.400 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

inchiriat spatiu 140 mp ZONA ultracentrala .. ...

Central, Pitești

140 mp utili
2000
Agenție

5 zile în urmă
6

4.439 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Bulevardul I. ...

Central, Pitești

193 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

640 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Comercial Central Pitesti

Ultracentral, Pitești

80 mp utili
3E
2022
Agenție

1 săptămână în urmă
4

3.860 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral B dul Republicii, ...

Ultracentral, Pitești

193 mp utili
5E
1985
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

2.200 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial 600 mp Bascov-Centr ...

Big-Bascov, Pitești

600 mp utili
2E
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

2.700 €
/ lună 30 € / mp / lună

Pitesti Gavana - Strada 1 Decembrie - sup 90 mp ...

Găvana, Pitești

90 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

450 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial 130 mp Craiovei-Doj ...

Craiovei, Pitești

130 mp utili
2E
2005
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.201 €
/ lună 20.36 € / mp / lună

Spatiu comercial 60 mp Ultracentral, trafic pie ...

Central, Pitești

59 mp utili
1960
Agenție

2 săptămâni în urmă

2.008 €
/ lună 16.60 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL îCARTIER EXERCITIU, STRAD ...

Exercițiu, Pitești

121 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

241 €
/ lună 9.27 € / mp / lună

2 spatii de închiriat UltraCentral / blvd. ...

Ultracentral, Pitești

26 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
9

4.500.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren de vanzare central, 18000 mp, acces asfal ...

Central, Pitești

18.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu stradal, vizibilitate foarte buna

Central, Pitești

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

4.499 €
/ lună 23.19 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral Pitesti Vitrina P ...

Ultracentral, Pitești

194 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

4.499 €
/ lună 23.19 € / mp / lună

SPA?IU COMERCIAL ULTRACENTRAL PITE?TI VITRINA P ...

Central, Pitești

194 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

4.499 €
/ lună 23.31 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Pitești

193 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

182 €
/ lună 22.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat!

Central, Pitești

8 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

3.500 €
/ lună 19.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu cu vad 170 mp utili

Central, Pitești

180 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial, 100 mp, Central, parter, fini ...

Central, Pitești

100 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial, 100 mp, Central, parter, fini ...

Exercițiu, Pitești

100 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

750 €
/ lună 5.77 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Ultracentral, Pitești

130 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Central, Pitești

1.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Prundu, Pitești

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

27 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu Comercial Premium,600 Mp, Vitrina Strada ...

Ultracentral, Pitești

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

27 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

SPA?IU COMERCIAL PREMIUM,600 MP, VITRINA STRADA ...

Central, Pitești

600 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
11

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Casa de inchiriat Pite?tiPodul Viilor -Ideala s ...

Calea București, Pitești

100 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

700 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Spatiu de închiriat, Pitești

Teilor, Pitești

1998