Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

230 €
/ lună 1.15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Dobrogostea

200 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Teren intravilan Borlesti - Arges

Borlești

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

16.000 €
/ lună 3.56 € / mp / lună

Padure de vanzare Budeasa Sudeaua

Rogojina

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

19.000 €
/ lună 27.94 € / mp / lună

Teren de Vanzare, Budeasa Mica Potrivit pentru ...

Budeasa

La ~5km distanță

680 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Budeasa 500 mp

Budeasa

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

155.200 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 3880 mp - Budeasa Mica

Budeasa

La ~5km distanță

3.880 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

55.000 €
/ lună 2.75 € / mp / lună

Teren Budeasa cu iesire la lac

Budeasa

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Budeasa Mica

Budeasa

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

24.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Budeasa Mica 800 mp ...

Budeasa

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Budeasa

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

170.000 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren Budeasa Lac

Budeasa

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

532.000 €
/ lună 38.55 € / mp / lună

Teren intravilan si extravilan, suprafata de 1, ...

Glâmbocu

La ~5km distanță

13.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Vind ,inchiriez spatiu 500mp parter si etaj cu ...

Bascov

La ~5km distanță

500 mp utili
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2.500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 600 m2

Bascov

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 6.44 € / mp / lună

Hala Bascov 233 mp, teren 900mp

Bascov

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

14.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

0% Comision-Inchiriere 2 hale noi zona Bascov ...

Bascov

La ~5km distanță

1E
Agenție

2 luni în urmă
8

38.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Oportunitate de Investitie - Teren de Basm in B ...

Bascov

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

104.247 €
/ lună 99 € / mp / lună

Teren 1053 mp cu deschidere 18 m Razboieni, str ...

Bascov

La ~5km distanță

1.053 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

199 €
/ lună 5.69 € / mp / lună

Spatiu functional-35 mp | Ideal depozit / birou ...

Bascov

La ~5km distanță

35 mp utili
2022
Agenție

4 luni în urmă
5

95.500 €
/ lună 19.99 € / mp / lună

Vand teren in com. Bascov, vis a vis de hotel S ...

Bascov

La ~5km distanță

4.778 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

94.900 €
/ lună 73 € / mp / lună

Teren intravilan 1300 mp Balotesti

Bascov

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

294 €
/ lună 3.68 € / mp / lună

Inchiriez spatiu depozit 80mp, centura Bascov , ...

Bascov

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

1.200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spa?iu Birouri - Bascov

Bascov

La ~5km distanță

180 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

353 €
/ lună 7.06 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Bascov

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

199.000 €
/ lună 20.29 € / mp / lună

Teren industrial intravilan 9.810 mp Bascov, ac ...

Bascov

La ~5km distanță

9.810 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

199 €
/ lună 5.69 € / mp / lună

Spațiu functional-35 mp | Ideal depozit / birou ...

Bascov

La ~5km distanță

35 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

8 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

inchiriez spatiul comercial

Bascov

La ~5km distanță

47 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

238.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan, Suprafata 2.800 mp, Bascov - ...

Bascov

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 6.44 € / mp / lună

Hala 233 mp + apartament, Bascov, teren 900mp

Bascov

La ~5km distanță

233 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

768 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Bascov

Bascov

La ~5km distanță

160 mp utili
1E