Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
7

19.500 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Albestii de Arges, j ...

Dobrotu

1.858 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

41.000 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren 5844 mp Valea Danului Curtea de Arges int ...

Valea Danului

La ~5km distanță

5.844 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

27.500 €
/ lună 17.45 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Valea Iasului, sat C ...

Doblea

La ~5km distanță

1.576 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

366 €
/ lună 3 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial

Borovinești

La ~5km distanță

122 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea Iașului

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
12

40.000 €
/ lună 11.92 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Valea Iasului, judet ...

Valea Iașului

La ~5km distanță

3.357 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

15.000 €
/ lună 8.65 € / mp / lună

Teren Valea lasului -11 km A1- Strada Principal ...

Valea Iașului

La ~5km distanță

1.734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

544 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Vand teren urgent

Bădila

La ~5km distanță

5.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 5000 m

Oeștii Pământeni

La ~5km distanță

4.000 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
16

36.000 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Cicanesti, sat Baras ...

Cicănești

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

60.000 €
/ lună 3.78 € / mp / lună

Teren 15.856 mp de vanzare in comuna Valea Iasu ...

Bolovănești

La ~5km distanță

15.856 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatii de productie si depozitare

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

596 mp utili
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

spatii de inchiriat

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

690 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

885 €
/ lună

Vand sau inchiriez spa?iu birouri.

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

Agenție

Mai mult de un an
14

179.891 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren Premium | Panorama Spectaculoasa Asupra O ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

3.049 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare pe strada marina

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

3.750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

100.000 €
/ lună 19.06 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, str Ghioce ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

5.247 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

35.000 €
/ lună 28.25 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, cartier Ma ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.239 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

675 €
/ lună 675 € / mp / lună

Spatii de Inchiriat

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

5.400 €
/ lună

Inchiriez hala intre 250 si 2700 mp, Curtea de ...

Nord-Vest, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1E
Agenție

4 luni în urmă
5

750 €
/ lună 18.29 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 41 mp, vitrina, trafic intens ...

Ultracentral, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

41 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

1.350 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Curtea de Arge ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

92 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

163.990 €
/ lună 62 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Curtea de Arges (2645 mp) I ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

2.645 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

360.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

600 €
/ lună

inchiriez 6000 mp lanaga autobanda cu deschider ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
10

35.000 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Teren 5401 mp de vanzare in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

5.401 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

215.000 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Teren cu stana de vanzare in apropiere de Curte ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

109.969 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.384 mp teren