Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 ore în urmă
4

39.000 €
/ lună 32.10 € / mp / lună

Vand teren 1215mp

Dârmănești

1.215 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - Comuna Stalpeni jud.Arges 50 ...

Stâlpeni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

110 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea Mare

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

62.000 €
/ lună 84.93 € / mp / lună

Teren Intravilan 730 mp Valea Mare, Stefanesti, ...

Valea Mare

La ~5km distanță

730 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Pct Mocirla Toplita Racov ...

Racovița

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.053 €
/ lună 5.27 € / mp / lună

Vanzare / Inchiriere restaurant La Cismea

Țițești

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan!

Micești

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

300 €
/ lună
399 €
6.25 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 38 mp Zona Piata

Central, Mioveni

La ~10km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

55 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil

Central, Mioveni

La ~10km distanță

300 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala 300mp+Depozit frigorific

Central, Mioveni

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

393 €
/ lună 11.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriere

Central, Mioveni

La ~10km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

27.900 €
/ lună 69.92 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Mioveni

La ~10km distanță

399 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

115 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan Mioveni, zona urbana, 2.180 mp ...

Central, Mioveni

La ~10km distanță

2.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.056 €
/ lună 10.15 € / mp / lună

Spatiu comercial 66 mp | Parter | Bl L10 | 2 in ...

Central, Mioveni

La ~10km distanță

104 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.900 €
/ lună 16.52 € / mp / lună

Spatiu comercial 115 m2 utili central vitrina 1 ...

Central, Mioveni

La ~10km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

20 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, central

Central, Mioveni

La ~10km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Mioveni, Racovita, pct. Visin, ...

Central, Mioveni

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Mioveni, Racovita, pct. Toplit ...

Central, Mioveni

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Kaufland

Central, Mioveni

La ~10km distanță

7.810 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

140 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren intravilan, central, construibil Mioveni

Central, Mioveni

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

39.990 €
/ lună 99.98 € / mp / lună

Teren intravilan Mioveni

Central, Mioveni

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.300 €
/ lună

Spatiu comercial Mioveni, 64.4mp, stradal, cent ...

Central, Mioveni

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 8300mp Mioveni

Central, Mioveni

La ~10km distanță

8.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

teren constructie CONTESTI- davidesti 1600m

Conțești

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Cartier Colibasi Oras Mioveni

Colibași

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.192 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren intravilan Contesti 2032 m2

Davidești

La ~10km distanță

2.032 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Budeasa

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Budeasa Mica

Budeasa

La ~10km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pentru case

Budeasa

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Pițigaia

La ~10km distanță

1.600 mp teren