Cepari
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
11

30.000 €
/ lună 11.22 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Cepari, judet Arges.

Cepari

2.674 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare cu posibilitate de ...

Păduroiu din Deal

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind 6700m teren intravilan cu posibilitate de ...

Poiana Lacului

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 3533 mp. de vanzare, Poiana Lacului

Poiana Lacului

La ~5km distanță

3.533 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu inchiriere

Vedea

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

600 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat in Vedea-Arge?

Vedea

La ~5km distanță

88 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan si extravilan,de vanzare in Ve ...

Vedea

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

29.000 €
/ lună
31.500 €
27.70 € / mp / lună

Teren 1047 mp Lunca Corbului spatiu suficient p ...

Lunca

La ~5km distanță

1.047 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

60.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 3015 mp Mosoaia langa padure, capat de dr ...

Moșoaia

La ~10km distanță

3.015 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

50.895 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de vanzare Mosoaia,aproape de Pitesti

Moșoaia

La ~10km distanță

1.131 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Proprietar vand terenuri com.Mosoaia

Moșoaia

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

392.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan Hintesti, sup = 11200 mp

Moșoaia

La ~10km distanță

11.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

29 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Mosoaia

Moșoaia

La ~10km distanță

704 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

65 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren vanzare str. Prunilor, Pitesti - Mosoaia

Moșoaia

La ~10km distanță

12.738 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

25.000 €
/ lună 26.74 € / mp / lună

De vanzare 935 mp. intravilan, Mosoaia

Moșoaia

La ~10km distanță

935 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare, Mosoaia, intravilan

Moșoaia

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

27.900 €
/ lună 55.03 € / mp / lună

Teren Smeura - Stoenari, intravilan, sup = 507 ...

Moșoaia

La ~10km distanță

507 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

20.250 €
/ lună 45 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Sat Hintesti, jud Arge ...

Moșoaia

La ~10km distanță

450 mp teren
Agenție

14 ore în urmă
2

59.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren intravilan Mosoaia!

Moșoaia

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

38.000 €
/ lună 19 € / mp / lună

Teren de vis la marginea padurii Slatioarele,Ba ...

Slătioarele

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

2.543 €
/ lună
2.598 €
0.51 € / mp / lună

Teren extravilan padure Albota, ID: R2980187

Bumbueni

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

18.000 €
/ lună 30.51 € / mp / lună

Teren extravilan 590 mp Arges Sat Mica

Mica

La ~10km distanță

590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

3 terenuri alaturate langa padure, Mica | aproa ...

Mica

La ~10km distanță

7.230 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Smeura

La ~10km distanță

1.413 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

145 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de vanzare in Trivale -Comuna Mosoaia, st ...

Smeura

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare in suprafata de 2000 mp in Sat ...

Smeura

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

65 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren Smeura -Platou

Smeura

La ~10km distanță

800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

64.500 €
/ lună 62.80 € / mp / lună

Teren intravilan - Colina Verde, Mosoaia, Sat S ...

Smeura

La ~10km distanță

1.027 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

54.000 €
/ lună 79.76 € / mp / lună

Teren de vanzare Smeura, Str. Stoenari nr. 141, ...

Smeura

La ~10km distanță

677 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

80.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 800 mp intravilan str. Olteni, Mosoaia, A ...

Smeura

La ~10km distanță

800 mp teren