Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
8

413.820 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de Vanzare 34.485 mp | Campulung Muscel | ...

Autogară, Câmpulung Muscel

34.485 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
17

25.500 €
/ lună 12.40 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp deschidere DN PitestiC ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.056 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in suprafata de 7685 mo

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

7.685 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

42 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Campulung Arges

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

37.000 €
/ lună 18.50 € / mp / lună

Teren de vanzare CAMPULUNG MUSCEL

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

49.000 €
/ lună 45.67 € / mp / lună

Teren Intravilan

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.073 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

4.500 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA MODERNA INCHIRIERE FLEXIBILA | ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.858 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

175.000 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Teren de vanzare in Campulung-Muscel - 33598 mp

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

33.598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

175.000 €
/ lună 23.03 € / mp / lună

Intravilan 7600 mp in Grui

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

7.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

900 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriez birouri/spatiu comercial la km 0

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

De inchiriat 1500 mp, intravilan, Visoi, Campul ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

167 €
/ lună 1.52 € / mp / lună

Spatiu comercial,birou

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

393 €
/ lună 3.28 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat vanzare

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in oras, Campulung M ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.600 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – zonă ultracentr ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

800 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Negru V ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

589 €
/ lună 14.73 € / mp / lună

Inchiriez in zona cu vad

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 200mp de închiriat în zona ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

200 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

40.000 €
/ lună 24.74 € / mp / lună

Teren si Casa batraneasca de vanzare in Bughea ...

Bughea de Sus

La ~5km distanță

1.617 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

108.000 €
/ lună 6.99 € / mp / lună

Teren generos de vanzare cu vedere spre Iezer i ...

Bughea de Sus

La ~5km distanță

15.459 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21.000 €
/ lună 18.44 € / mp / lună

Vand teren 1139 m2 intravilan edificabil Bughea ...

Bughea de Sus

La ~5km distanță

1.139 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

90.000 €
/ lună
94.200 €
7.76 € / mp / lună

11.600mp teren, partial extravilan,Valea Mare P ...

Șelari

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Bughea de Jos

Bughea de Jos

La ~5km distanță

2.237 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.000 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Vand teren intravilan , si casa batraneasca !

Mățău

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

46.000 €
/ lună 41.97 € / mp / lună

Teren Premium Visoi Liniste, Spatiu, Viitorul C ...

Pietroasa

La ~5km distanță

1.096 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

85.170 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren 1.002 mp langa Manastirea Namaesti

Nămăești

La ~5km distanță

1.002 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

19.000 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Ocazie! Teren 4830 mp la Godeni, aproape de Cam ...

Godeni

La ~5km distanță

4.830 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
26

1.400 €
/ lună
1.450 €
1.17 € / mp / lună

Hala de Inchiriat Godeni Arges

Godeni

La ~5km distanță