Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

366 €
/ lună 3 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial

Borovinești

122 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

544 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Vand teren urgent

Bădila

La ~5km distanță

5.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea Iașului

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

15.000 €
/ lună 8.65 € / mp / lună

Teren Valea lasului -11 km A1- Strada Principal ...

Valea Iașului

La ~5km distanță

1.734 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
12

40.000 €
/ lună 11.92 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Valea Iasului, judet ...

Valea Iașului

La ~5km distanță

3.357 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

27.500 €
/ lună 17.45 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Valea Iasului, sat C ...

Doblea

La ~5km distanță

1.576 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

19.500 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Albestii de Arges, j ...

Dobrotu

La ~5km distanță

1.858 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

60.000 €
/ lună 3.78 € / mp / lună

Teren 15.856 mp de vanzare in comuna Valea Iasu ...

Bolovănești

La ~5km distanță

15.856 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

24.900 €
/ lună 15.73 € / mp / lună

Teren de Vanzare | comuna Musatesti, sat Costes ...

Mușătești

La ~5km distanță

1.583 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

41.000 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren 5844 mp Valea Danului Curtea de Arges int ...

Valea Danului

La ~5km distanță

5.844 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 5000 m

Oeștii Pământeni

La ~10km distanță

4.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

99.000 €
/ lună 1,042.11 € / mp / lună

Vand spatiua comercial 95mp in Curtea de Arges

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

885 €
/ lună

Vand sau inchiriez spa?iu birouri.

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

spatii de inchiriat

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

690 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Curtea de Arge ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

600 €
/ lună

inchiriez 6000 mp lanaga autobanda cu deschider ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

2.916 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

40.500 €
/ lună 23.82 € / mp / lună

Teren Intravilan - Oportunitate Investitie - Po ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Curtea de Arge ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

120 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

750 €
/ lună 18.29 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 41 mp, vitrina, trafic intens ...

Ultracentral, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

41 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

1.350 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Curtea de Arge ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

92 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
6

5.400 €
/ lună

Inchiriez hala intre 250 si 2700 mp, Curtea de ...

Nord-Vest, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1E
Agenție

1 lună în urmă
10

35.000 €
/ lună 28.25 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, cartier Ma ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.239 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

675 €
/ lună 675 € / mp / lună

Spatii de Inchiriat

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

190 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

61.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 5100 mp de vanzare in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

5.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

179.891 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren Premium | Panorama Spectaculoasa Asupra O ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

3.049 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €
/ lună 101.69 € / mp / lună

Teren 590 mp de vanzare in Curtea de Arges, str ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

300 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

367.310 €
/ lună 74.16 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, strada Val ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

4.953 mp teren