Vladimirescu
Proprietăți unice: 48
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună 88.89 € / mp / lună

Teren intravilan Vladimirescu 450mp

Vladimirescu

450 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

450 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de inchiriere, zona Podgoria

Vladimirescu

75 mp utili
1949
Agenție

3 luni în urmă
12

1.500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Inchiriez restaurant Afacere la cheie

Vladimirescu

165 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
8

1.600 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Vladimirescu

Vladimirescu

250 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

37.000 €
/ lună 61.16 € / mp / lună

Teren intravilan de 605 mp in Vladimirescu

Vladimirescu

605 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

39.999 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Teren agricol 32.000 mp, deschidere sosea AradS ...

Vladimirescu

32.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

76.755 €
/ lună 123.60 € / mp / lună

Terenuri de vanzare in Via Carmina,cu toate uti ...

Vladimirescu

621 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

44.000 €
/ lună 119.89 € / mp / lună

Vand teren STR. 10, Cartierul Tineretului! Loc ...

Vladimirescu

367 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

225.000 €
/ lună 10.45 € / mp / lună

Teren intravilan 2,15 ha cu destinatie industri ...

Vladimirescu

21.529 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

88.000 €
/ lună 117.96 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare cartier Via Carmina

Vladimirescu

746 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

280.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren cu acces DN7 si A1, ideal pentru dezvolta ...

Vladimirescu

7.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

6.100 €
/ lună 29.47 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial 207 mp Funshop Park ...

Vladimirescu

207 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

5.500.000 €
/ lună 14.75 € / mp / lună

Teren 37.3 ha pentru dezvoltare imobiliara

Vladimirescu

373.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

64.500 €
/ lună 89.46 € / mp / lună

Teren Vladimirescu 721 mp, Vladimirescu, Strada ...

Vladimirescu

721 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

60 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Vand teren intravilan 700m2 in Fantanele ARAD

Vladimirescu

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

300 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

De inchiriat spatiu in Vladimirrscu

Vladimirescu

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan in com. Vladimirescu ...

Vladimirescu

1.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

200 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Spa?ii de inchiriat stocare depozitare comercia ...

Vladimirescu

1.000 mp utili