Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

56.000 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

Teren extravilan Simand, 3,5 ha

Șimand

35.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

99.900 €
/ lună
106.500 €
8.35 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 11.971 mp, Simand, ...

Șimand

11.971 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren casa intravilan

Șimand

2.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.790 €
/ lună 6.39 € / mp / lună

inchiriez restaurant

Șimand

280 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
20

770.868 €
/ lună 57 € / mp / lună

Teren intravilan Premium in Chisineu Cris

Nădab

La ~10km distanță

13.524 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
9

285.000 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Put Geotermal Natural Pe Un Teren De 36.476 Mp ...

Socodor

La ~10km distanță

36.476 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

5.900 €
/ lună
5.500 €
590 € / mp / lună

Vand 10,56 ha pasune extravilant cu front la DN ...

Socodor

La ~10km distanță

10 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

DE INCHIRIAT 2 HALE INDUSTRIALE A CATE 100 MP F ...

Socodor

La ~10km distanță

100 mp utili
2021
Agenție

Mai mult de un an
11

55.000 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

5 hectare teren agricol cu front la sosea, zona ...

Central, Sântana

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

215.000 €
/ lună 36.90 € / mp / lună

Teren intravilan 5.827 mp-Santana-zona industri ...

Central, Sântana

La ~10km distanță

5.827 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

186.000 €
/ lună 18.60 € / mp / lună

Teren extravilan 10.000 mp PUZ in curs

Nord, Sântana

La ~10km distanță

10.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

330 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Spa?iu comercial 39 mp

Central, Sântana

La ~10km distanță

39 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

24.500 €
/ lună 20.33 € / mp / lună

Teren pentru constructie casa, strada asfaltata ...

Sintea Mică

La ~10km distanță

1.205 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 44.58 € / mp / lună

Teren de vanzare

Chișineu-Criș

La ~10km distanță

673 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

800 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Spatiu comercial 99m2 de inchiriat ultracentral

Ultracentral, Chișineu-Criș

La ~10km distanță

99 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat(Sau vanzare), 250 mp Chisin ...

Central, Chișineu-Criș

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Vand sau Inchiriez spatiu comercial

Central, Chișineu-Criș

La ~10km distanță

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Chisineu Cris CEN ...

Chișineu-Criș

La ~10km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

210 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez Spa?iu Comercial (28mp) in Chi?ineu-C ...

Central, Chișineu-Criș

La ~10km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

381 €
/ lună 2.12 € / mp / lună

Inchiriere bar pub - Macea Jud Arad

Macea

La ~15km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

35.000 €
/ lună 700 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat sau de vanzare

Macea

La ~15km distanță

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

37.800 €
/ lună 13.13 € / mp / lună

Teren intravilan in loc Galsa

Central, Curtici

La ~15km distanță

2.880 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

21.900 €
/ lună 15.21 € / mp / lună

Teren intravilan, Galsa

Central, Curtici

La ~15km distanță

1.440 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

51.700 €
/ lună
53.399 €
36.93 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Curtici

Central, Curtici

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

30.000 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Teren intravilan, pretabil pentru constructie, ...

Central, Curtici

La ~15km distanță

2.880 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

54.800 €
/ lună 1.18 € / mp / lună

Teren extravilan 46,300mp Curtici

Central, Curtici

La ~15km distanță

46.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

11.500 €
/ lună 8.04 € / mp / lună

Teren intravilan 1.430 mp -Socodor

Central, Curtici

La ~15km distanță

1.430 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

Teren intravilan 2.527 mp- Socodor

Central, Curtici

La ~15km distanță

2.527 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

30.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Teren intravilan generos 2 fronturi 900 mp Curt ...

Central, Curtici

La ~15km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

14.999 €
/ lună 29.24 € / mp / lună

Teren Intravilan Curtici

Central, Curtici

La ~15km distanță

513 mp teren