Proprietăți unice: 97
Proprietari: 97
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

1.000 €
/ lună

Parcare de inchiriat zona Gai/Poetului

Central, Arad

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

19.500 €
/ lună
19.950 €
35.78 € / mp / lună

Loc de casa in Zimandcuz, jud. Arad 545 mp22

Central, Arad

545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 58.82 € / mp / lună

De inchiriat spatiu ultracentral Arad

Ultracentral, Arad

17 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

14.000 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Teren arabil 2,29ha Lipova-Arad

Central, Arad

22.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

196.410 €
/ lună 1.56 € / mp / lună

Balastiera de vanzare

Central, Arad

125.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

360 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 80mp Uta

UTA, Arad

80 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 360 € și 400 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

1.600 €
/ lună 19.75 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat - 81?mp - Calea A ...

Aurel Vlaicu, Arad

81 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Arad, Micalaca

Micălaca, Arad

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

20.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Gradina pe Valea Barzavii

Central, Arad

2.802 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

650 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial central Piata Av ...

Central, Arad

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

69 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Vand teren intravilan confectii

Confecții, Arad

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare s au in rate cu pro ...

Central, Arad

21.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu central de inchiriat

Central, Arad

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

500 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial Arad,km 0

Central, Arad

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral (Polivalenta )Ara ...

Central, Arad

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

120.000 €
/ lună 300 € / mp / lună

Vand loc de casa - 400mp - langa Calea Romanilo ...

Romanilor, Arad

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

35.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren in cartierul Gai 700 mp

Gai, Arad

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

16.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vand sau schimb cu auto teren autostrada ,Arad- ...

Central, Arad

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial central

Central, Arad

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

290 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez spatii birouri direct de la proprieta ...

Central, Arad

1.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

155.000 €
/ lună 387.50 € / mp / lună

Vand Spatiu Comercial Bou Rosu

Boul Roșu, Arad

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună
750 €
8.57 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu central

Central, Arad

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Arad

200 mp utili
1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

55 €
/ lună 2.75 € / mp / lună

Loc parcare sub bloc Ared Kaufland

Central, Arad

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.300 €
/ lună 3.25 € / mp / lună

Inchiriez hala 400mp in incinta S.C. AZOMA ARAD

Sânnicolau Mic, Arad

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.000 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

Inchiriez hala in Sanleani - Arad

Central, Arad

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriere birouri 5euro mp

Pârneava, Arad

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu comercial in zona foarte buna, de inchir ...

Intim, Arad

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

400 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez teren 400m2 strada ovidiu numarul 10

Central, Arad

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

12 €
/ lună

Inchiriez loc parcare acoperita

Central, Arad