Proprietăți unice: 97
Proprietari: 97
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.080 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial cu trafic intens pietonal si a ...

Aradul Nou, Arad

108 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

59 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren intravilan Micalaca

Micălaca, Arad

540 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

33.500 €
/ lună 33.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare oportunitate ideala ...

Central, Arad

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Zona UTA, Arad. ...

UTA, Arad

191 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

9.979 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Societate comerciala inchiriaza hala si showroo ...

UTA, Arad

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Societate comerciala inchiriaza hala si showroo ...

Podgoria, Arad

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

4.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Închiriez clădire comercială

Aurel Vlaicu, Arad

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Aurel Vlaicu, Arad

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2.400 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Fortuna

Fortuna, Arad

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial bulevardul revolutie ...

Central, Arad

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

700 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru cabinet medical

Micălaca, Arad

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

89.999 €
/ lună 230.18 € / mp / lună

Teren ARED IMAR - 391 mp

Central, Arad

391 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

400 €
/ lună 16 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spa?iu comercial in Arad, ...

Fortuna, Arad

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

220.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Vand 39.600mp in Arad zona Gai

Gai, Arad

39.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Vand sau inchiriez

Central, Arad

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 666.67 € / mp / lună

De vanzare magazin alimentar

Central, Arad

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

95.000 €
/ lună 211.11 € / mp / lună

Teren intravilan, Mun. Arad, str. Diogene, cart ...

Subcetate, Arad

3 camere
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez statie itp service auto arad bujac

Bujac, Arad

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Arad

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

880 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

Inchiriez cladire 140 mp 880 facturat

Micălaca, Arad

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Propietar Spatiu comecial +apartament central p ...

Central, Arad

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

192 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Sala Chefuri pe 24 ore, - spatiu/salon de inchi ...

Exterior Sud, Arad

20.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

22.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Vand loc de casa 400mp

Confecții, Arad

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

38.000 €
/ lună 79.17 € / mp / lună

Proprietar ! vand teren zona Bujac

Bujac, Arad

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

54.000 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Vand teren extravilan Arad

Central, Arad

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

93.000 €
/ lună 197.45 € / mp / lună

Loc de casa, teren constructii Micalaca

Micălaca, Arad

471 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

94.000 €
/ lună 79.19 € / mp / lună

vand teren /arad /gai/ str.pacurarilor nr.13

Gai, Arad

1.187 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1.080 €
/ lună 10 € / mp / lună

Direct de la Proprietar Spatiu complet renovat ...

Exterior Vest, Arad

108 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

92.000 €
/ lună
115.000 €
62.16 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Pecica- suprafat ...

Central, Arad

1.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

110 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren cu destinatie servicii langa autostrada

Central, Arad

1.736 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Arad direct de la proprietari

Arad, un oraș cu o istorie bogată și o infrastructură bine dezvoltată, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Spațiile comerciale disponibile sunt direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere. Iată ce trebuie să știi despre piața din Arad:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 730 euro, cu oferte care încep de la 8 euro și pot ajunge până la 15.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 104 m², cu cele mai mari spații având până la 2.678 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 49% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca Aradul să fie o opțiune atractivă pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 93 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt spații cu 3 sau mai multe camere, reprezentând 5% din total.

Arad se dovedește a fi o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în acest oraș dinamic? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Arad!