Proprietar
Proprietăți unice: 240
Proprietari: 47
Agenție

Ieri
7

306 €
/ lună 10.20 € / mp / lună

Spatiu comerical central, acces stradal, locati ...

Central, Arad

30 mp utili
1980
Agenție

2 zile în urmă
10

501 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Spațiu comercial de 75mp de închiriat în zona C ...

Central, Arad

75 mp utili
2026
Agenție

2 zile în urmă
5

350 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu comercial central-49mp-Ideal birouri,fas ...

Central, Arad

49 mp utili
1975

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
8

120.000 €
/ lună 2,105.26 € / mp / lună

Spa?iu versatil in bloc nou-perfect pentru biro ...

Central, Arad

57 mp utili
Agenție

Ieri
3

184.999 €
/ lună 189.94 € / mp / lună

Teren zona centrala Arad

Central, Arad

974 mp teren
Agenție

2 zile în urmă

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 75mp de inchiriat in zona C ...

Central, Arad

75 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
4

330 €
/ lună 4.93 € / mp / lună

SAD - Spatiu de birouri de 67 mp - zona Central ...

Central, Arad

67 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
8

550 €
/ lună 13.75 € / mp / lună

Dau spre inchiriere spatiu comercial Zona Garii ...

Central, Arad

40 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
3

57.000 €
/ lună 58.76 € / mp / lună

Teren intravilan, 970 mp, Sannicolaul Mic

Central, Arad

970 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

900 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, 40mp - zona Cent ...

Central, Arad

30 mp utili
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
6

2.900 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren extravilan arabil Com. Misca, jud. Arad

Central, Arad

5.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

17.000 €
/ lună 1.62 € / mp / lună

teren agricol de vanzare Vladimirescu, Arad

Central, Arad

10.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

39.000 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare Arad

Central, Arad

15.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

1.709.730 €
/ lună 165 € / mp / lună

Teren construibil de vanzare cu toate utilitati ...

Central, Arad

10.362 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

181.390 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren de 2134 m2

Central, Arad

2.134 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

12.500 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Teren intravilan 300 mp in Fantanele judet Arad

Central, Arad

300 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.000 €
/ lună 7.94 € / mp / lună

Spațiu comercial generos, vizibilitate exc ...

Central, Arad

126 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spațiu comercial central, ideal pentru act ...

Central, Arad

30 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spațiu comercial vitrat-central ARAD 250 mp uti ...

Central, Arad

250 mp utili
3E
2012
Agenție

1 lună în urmă
13

907 €
/ lună 8.81 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, renovat recent – ...

Central, Arad

103 mp utili
2E
Agenție

1 lună în urmă
14

2.014 €
/ lună 14.39 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium – Ultracentral – Vad E ...

Central, Arad

140 mp utili
2E
1940
Agenție

2 luni în urmă
16

2.200 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Oportunitate!Spatiu comercial central, 160mp, 5 ...

Central, Arad

140 mp utili
2015
Agenție

2 luni în urmă
2

501 €
/ lună 16.70 € / mp / lună

Spatiu comercial in inima orasului, 30 mp, loca ...

Central, Arad

30 mp utili
2015
Agenție

2 luni în urmă
12

150 €
/ lună 1.47 € / mp / lună

Scaun /camera de inchiriat-salon de infrumuseta ...

Central, Arad

102 mp utili
1E
1984
Agenție

2 luni în urmă
6

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 100mp, de închiriat pe bul ...

Central, Arad

100 mp utili
3E
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

580 €
/ lună
480 €
18.13 € / mp / lună

Spații de birouri premium de închiriat – Zonă c ...

Central, Arad

32 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
11

2.701 €
/ lună 17.31 € / mp / lună

🔑 Închiriere Spațiu Comercial 156 mp – Zonă Ce ...

Central, Arad

156 mp utili
1995
Agenție

3 luni în urmă
6

450 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

Spatiu de birou,80 mp utili, zona ultracentrala

Central, Arad

65 mp utili
2E
1920
Agenție

3 luni în urmă
3

600 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Vad excelent în ...

Central, Arad

48 mp utili
2E
2000
Agenție

3 luni în urmă
12

600 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Spatiu pentru birou, zona centrala

Central, Arad

3 camere
130 mp
1990