Proprietar
Proprietăți unice: 240
Proprietari: 47
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Arad

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

15.000 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Arad

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat in Curtici, jude? ...

Central, Arad

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriezi spatii mici mari zona Cocorilor cent ...

Central, Arad

1.000 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
1

22.000 €
/ lună 12.57 € / mp / lună

Cladire in centru cu 3 etaje, renovata, 100+loc ...

Central, Arad

1.750 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Arad

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

750 €
/ lună 7.28 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat direct de la proprietar, 10 ...

Central, Arad

103 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial Arad, central, P ...

Central, Arad

70 mp utili
2E
Agenție

11 luni în urmă
10

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiul comercial central

Central, Arad

45 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

350 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

Spa?iu pentru Cabinet Stomatologic - Activita?i ...

Central, Arad

43 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
12

850 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Spa?iu pentru gradini?a after school Disponibil ...

Central, Arad

163 mp utili
378 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez

Central, Arad

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.200 €
/ lună 20 € / mp / lună

De inchiriat in centru Arad .spatiu comercial

Central, Arad

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

0 €
/ lună

Cabinet medical ultracentral, renovat recent in ...

Central, Arad

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spa?iu comercial

Central, Arad

40 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri - suprafata utila 180 mp ...

Central, Arad

180 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, cabinete - apartament 4 ...

Central, Arad

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren centura Arad

Central, Arad

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii productie, hale mici sau mari. ...

Central, Arad

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Calea Radnei, ...

Central, Arad

660 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

900 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spatiu birou - zona ULTRACENTRAL, etaj 1

Central, Arad

78 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

1.200 €
/ lună 3 € / mp / lună

inchiriez hala Arad -zona industriala Vest

Central, Arad

400 mp utili
10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

800 €
/ lună 17.78 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Ultracentrala - ...

Central, Arad

45 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

190 €
/ lună 7.60 € / mp / lună

birou sau spatiu de depozitare de inchiriat Ara ...

Central, Arad

25 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

9 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii de birouri pentru inchiriat. Gazduire se ...

Central, Arad

1.200 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

sp comercial 180mp util curte 37mp langa Piata ...

Central, Arad

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

spatiu comercial 50mp, langa Piata Catedralei

Central, Arad

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

600 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

birou sau locuinta luxoasa, 143mp

Central, Arad

143 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3.900 €
/ lună 15 € / mp / lună

inchiriez 190 mp spatiu util ultracentral

Central, Arad

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

325 €
/ lună 5.24 € / mp / lună

apartament 62 mp, ultracentral

Central, Arad

62 mp utili