Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
1

35.000 €
/ lună 14.97 € / mp / lună

Teren intravilan Bucium Sat

Bucium

2.338 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 1 ha teren extravilan

Mogoș

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

73.841 €
/ lună 0.85 € / mp / lună

terenuri de vanzare, INDIVIDUAL SAU TOATE LA UN ...

Lupșa

La ~10km distanță

86.471 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Salciua - Sub Piatra

Sub Piatră

La ~10km distanță

3.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Itravilan Com Lupsa sat Hadarau

Lupșa

La ~10km distanță

4.027 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial -birou

Central, Câmpeni

La ~15km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Câmpeni

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Campeni(Alba)s ...

Central, Câmpeni

La ~15km distanță

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

200 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriez spatii productie si depozitare

Câmpeni

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Apuseni

Bistra

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

vand locuri de casa , cabana

Luminești

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

245.000 €
/ lună 68.06 € / mp / lună

Vind 7 parcele teren intravilan suprafata de 36 ...

Mihoești

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 3.2 ha Apuseni priveliste spectaculoasa, ...

Valea Bistrii

La ~15km distanță

32.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Transapuseana

Ponor

La ~20km distanță

4.276 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand parcele teren pe Transapuseana Transalpina ...

Ponor

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

290.000 €
/ lună 3.72 € / mp / lună

77,800 mp (7,8 ha) teren COMASAT - 4ha intravil ...

Nădăștia

La ~20km distanță

78.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren cu fundatie casa de vanzare

Buceș

La ~20km distanță

547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri extravilane Cristur (Deva)

Criș

La ~20km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
3

11.500 €
/ lună 3.19 € / mp / lună

Teren extravilan, Cristur (Deva)

Criș

La ~20km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Teren in Apuseni,langa sosea

Blăjeni

La ~20km distanță

12.681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

196 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Inchiriez camera intr-un salon

Galați

La ~20km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

30.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren in com.Vidra jud.Alba.

Vidra

La ~25km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren la ramet

Valea Uzei

La ~25km distanță

150.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 8000 mp, acces asfaltat

Meteș

La ~25km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

75 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren de vanzare Deva, Strada Vulcan

Deve

La ~25km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

29.900 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Teren de vanzare Apuseni

Albac

La ~25km distanță

3.120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

28.500 €
/ lună 2.19 € / mp / lună

Teren de vanzare

Albac

La ~25km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
14

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in com. Albac

Albac

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

69.000 €
/ lună
15 €
19.71 € / mp / lună

Teren 4300 mp intravilan Ampoita Panoramic - la ...

Ampoița

La ~25km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

32.000 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Salut, cauti teren de cabana cu un peisaj super ...

Ampoița

La ~25km distanță

1.200 mp teren