77,800 mp (7,8 ha) teren COMASAT - 4ha intravilan - zona montana - ideal investitii

290.000 € / lună
3.72 € / mp / lună

Nădăştia, Judeţul Alba

Suprafață teren:
78.000 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare 7,8 ha teren COMASAT, din care 4 ha intravilan, zona superba de munte, muntii Apuseni, aer curat, intre 3 sate, cu deschidere mare la sosea asfaltata, din care 3000 mp pe cealalta parte a soselei. In interiorul terenului este partial padure si un drum interior pietruit, in comuna Almasul Mare, judetul Alba. Caracteristici: - 7,8 ha intr-o singura bucata, insa si parcelat - 4 ha intravilan + 3,8 ha extravilan - drum asfaltat la proprietate - zona naturala, potrivita pentru glamping, cabane, retreat-uri - utilitati in sat; posibilitate sisteme off-grid - documente clare, proprietar unic Terenul se preteaza pentru orice tip de proiecte. Perfect pentru: glamping, cabane, resort, tabere, proiecte eco sau investitie pe termen lung. Pret: 290.000 negociabil pentru investitori seriosi.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1364348

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Cetate
310.000 € / lună
Alba Iulia, Cetate
3.000 mp teren
Spațiu comercial, în Lancrăm
268.000 € / lună
Județul Alba, Lancrăm
6.700 mp teren
Spațiu comercial, în Central
285.000 € / lună
Alba Iulia, Central
5.800 mp teren
Spațiu comercial, în Bistra
265.000 € / lună
Județul Alba, Bistra
4.439 mp teren
Spațiu comercial, în Ciumbrud
299.000 € / lună
Județul Alba, Ciumbrud
15.100 mp teren