Proprietar
Proprietăți unice: 119
Proprietari: 5
Agenție

Azi
20

3.932 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

INCHIRIERE Spațiu comercial 173 mp. Vitrina Mar ...

Cetate, Alba Iulia

173 mp utili
1995
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 25 mp Finisat la Bu ...

Cetate, Alba Iulia

25 mp utili
2008
Agenție

Azi
6

900 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat , Zona Cetate

Cetate, Alba Iulia

110 mp utili
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Azi
1

2.200 €
/ lună 12.94 € / mp / lună

Pensiune 4* CETATE 8 Camere D+ P+ E 170 mp Fini ...

Cetate, Alba Iulia

170 mp utili
1E
Agenție

Azi

3.250 €
/ lună 18.79 € / mp / lună

INCHIRIERE Spatiu Comercial 173 mp CETATE Finis ...

Cetate, Alba Iulia

173 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună 11.36 € / mp / lună

Spatiu Comercial 22 mp. CETATE Piata contorizar ...

Cetate, Alba Iulia

22 mp utili
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

314.900 €
/ lună 143.14 € / mp / lună

Teren Intravilan | 2.200 MP | TOATE UTILITATILE ...

Cetate, Alba Iulia

2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună 8.11 € / mp / lună

Spatiu de birouri I Cetate I 37 mp I de inchiri ...

Cetate, Alba Iulia

37 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial I 30 mp I etaj 1 I Cetate I

Cetate, Alba Iulia

30 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
20

6.050 €
/ lună
5.000 €
18.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial I 328 mp I Cetate I Ideal Clin ...

Cetate, Alba Iulia

330 mp utili
1998
Agenție

1 lună în urmă
7

2.662 €
/ lună
2.200 €
19.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat I Cetate I 140 mp I acces p ...

Cetate, Alba Iulia

140 mp utili
2005
Agenție

1 lună în urmă
1

968 €
/ lună
800 €
19.36 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat I Cetate I 50 mp I acces pi ...

Cetate, Alba Iulia

50 mp utili
1995
Agenție

1 lună în urmă
1

2.662 €
/ lună
2.200 €
18.36 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL I 145 MP I PRETABIL SEDIU BANC ...

Cetate, Alba Iulia

145 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 18.60 € / mp / lună

Cabinet stomatologic utilat, Cetate, zona Piata ...

Cetate, Alba Iulia

43 mp utili
1984
Agenție

1 lună în urmă
3

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri 30 mp. cu Vitrina Bule ...

Cetate, Alba Iulia

30 mp utili
4E
Agenție

2 luni în urmă
5

2.201 €
/ lună 14.39 € / mp / lună

Spatiu comercial | De inchiriat | 153 mp | Ceta ...

Cetate, Alba Iulia

153 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
3

2.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial | De inchiriat | 100 mp | Ceta ...

Cetate, Alba Iulia

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

2.250 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat 90 mp Ultracentra ...

Cetate, Alba Iulia

90 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

1.051 €
/ lună 9.55 € / mp / lună

Spatiu comercial | De inchiriat | 110 mp | 2 ac ...

Cetate, Alba Iulia

110 mp utili
4E
Agenție

2 luni în urmă
4

551 €
/ lună 7.87 € / mp / lună

Spatiu comercial | De inchiriat | 70 mp | Cetat ...

Cetate, Alba Iulia

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

2.420 €
/ lună
2.000 €
12.10 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial Stradal 200 mp. CET ...

Cetate, Alba Iulia

200 mp utili
2020
Agenție

2 luni în urmă
4

1.463 €
/ lună 23.60 € / mp / lună

Spatiu comercial 62mp zona Cetate

Cetate, Alba Iulia

62 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

300 €
/ lună 13.04 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat vad bun Cetate

Cetate, Alba Iulia

23 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

2.178 €
/ lună
1.800 €
14.52 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT 150 MP, CETATE UL ...

Cetate, Alba Iulia

150 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

320 €
/ lună 11.85 € / mp / lună

Spatiu comercial 30 mp de inchiriat in Alba Iul ...

Cetate, Alba Iulia

27 mp utili
2015
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

750 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat | Bulevardul Revo ...

Cetate, Alba Iulia

65 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
7

301 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Spațiu Comercial, Parter, 70mp, Zona Cetate

Cetate, Alba Iulia

70 mp utili
4E
1981
Agenție

6 luni în urmă
5

800 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL DE ÎNCHIRIAT 135 MP - ALBA IUL ...

Cetate, Alba Iulia

135 mp utili
2005
Agenție

7 luni în urmă
2

2.662 €
/ lună
2.200 €
19.87 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL I 134 mp I DE INCHIRIAT I ALBA ...

Cetate, Alba Iulia

134 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
3

450 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

SPATIU COMERCIALl I 38 mp I DE INCHIRIAT I Alba ...

Cetate, Alba Iulia

38 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Cetate, Alba Iulia

Cetatea Alba Iulia este o zonă istorică și vibrantă, cunoscută pentru atracțiile sale culturale și istorice, precum și pentru accesibilitatea la transportul public. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.200 euro, cu oferte ce încep de la 750 euro și pot ajunge până la 4.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 999 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 124 m², cu cele mai mari spații având 800 m² și cele mai mici de 76 m².
  • Compartimentare: Toate spațiile comerciale disponibile au 3 sau mai multe camere, ceea ce le face ideale pentru diverse tipuri de activități comerciale.
  • Facilități: Multe dintre proprietăți dispun de locuri de parcare sau garaj, iar prețul mediu pentru aceste proprietăți este de 4.000 euro.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Cetatea Alba Iulia reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine situate, cu un potențial ridicat de atragere a clienților. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă istorică? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Cetate!