Proprietar
Proprietăți unice: 119
Proprietari: 5
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

235.950 €
/ lună 308.84 € / mp / lună

Teren intravilan, 764 mp, utilitati aproape, zo ...

Cetate, Alba Iulia

764 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

550 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 75 mp, zona Ceta ...

Cetate, Alba Iulia

75 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 198 mp, Cetate

Cetate, Alba Iulia

198 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

410.000 €
/ lună 204.80 € / mp / lună

Teren Intravilan Zona Piata Cetate ,Puz Aprobat

Cetate, Alba Iulia

2.002 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

2.200 €
/ lună 12.94 € / mp / lună

Pensiune 4*, S+P+E, 8 camere, zona Cetate

Cetate, Alba Iulia

170 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 43.25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 578 mp, zona Cetat ...

Cetate, Alba Iulia

578 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

470.000 €
/ lună 73.81 € / mp / lună

Teren intravilan, 6368 mp, zona Cetate - Penny ...

Cetate, Alba Iulia

6.368 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

2.700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial, 270 mp, zona Piata Cetate

Cetate, Alba Iulia

270 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

80.000 €
/ lună 92.92 € / mp / lună

Teren de vanzare 861 mp zona Cetate

Cetate, Alba Iulia

861 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

200 €
/ lună 0.97 € / mp / lună

Teren de inchiriat, 207 mp, zona Cetate

Cetate, Alba Iulia

207 mp
207 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Cetate

Cetate, Alba Iulia

12 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
3

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 150 mp, zona Cet ...

Cetate, Alba Iulia

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

107.000 €
/ lună
135.000 €
76.43 € / mp / lună

1400 mp. Deschidere 38 m Teren Intravilan CETAT ...

Cetate, Alba Iulia

1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Alba Iulia zon ...

Cetate, Alba Iulia

55 mp utili
1987
Agenție

1 lună în urmă
3

1.300 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Alba Iulia ult ...

Cetate, Alba Iulia

72 mp utili
1987
Agenție

1 lună în urmă
3

74.900 €
/ lună 182.68 € / mp / lună

Teren Intravilan 410 mp | Toate utilitatile | Z ...

Cetate, Alba Iulia

410 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

1.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial 180 mp, ideal medical /birou, ...

Cetate, Alba Iulia

180 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

2.700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 270 mp, zona Pia?a Cetate

Cetate, Alba Iulia

270 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

310.000 €
/ lună 103.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Alba Iulia zona ...

Cetate, Alba Iulia

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 40 mp. de inchiriat in Alba Iu ...

Cetate, Alba Iulia

30 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

1.000 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial CETATE Stadion 100 mp Finisat ...

Cetate, Alba Iulia

106 mp utili
1995
Agenție

1 lună în urmă
13

300 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Clinica privata | 400 mp | C ...

Cetate, Alba Iulia

400 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

420.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren Intravilan Panoramic De Vanzare 5600 Mp, ...

Cetate, Alba Iulia

5.600 mp teren
3E
Agenție

2 luni în urmă
19

1.050 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 105 mp la Bulevard ...

Cetate, Alba Iulia

105 mp utili
2008
Agenție

2 luni în urmă
7

1.100 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Alba Iulia Cetate zona S ...

Cetate, Alba Iulia

60 mp utili
1985
Agenție

2 luni în urmă
6

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Birou De Inchiriat, Superfinisat, 40 Mp, ...

Cetate, Alba Iulia

40 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

420 €
/ lună 6 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 70 MP I ALBA IULIA I ZONA C ...

Cetate, Alba Iulia

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

180.000 €
/ lună 295.57 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Cetate!

Cetate, Alba Iulia

609 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Spatiu Birou 80 mp| zona Cetate

Cetate, Alba Iulia

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

125.000 €
/ lună 126.26 € / mp / lună

Teren de vanzare cu toate utilitatile in zona C ...

Cetate, Alba Iulia

990 mp teren