Proprietăți unice: 179
Proprietari: 22
Agenție

2 luni în urmă
1

105.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren 700 mp + fundatie | zona Schit | POT 40% ...

Central, Alba Iulia

700 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
1

330.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren 2200 mp parcelabil + fundatie | zona Schi ...

Central, Alba Iulia

2.200 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
5

350 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Spatiu pentru depozitare zona Ampoi III

Central, Alba Iulia

80 mp utili
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

58.000 €
/ lună 145.36 € / mp / lună

Teren de vanzare 399mp in ORIZONT cu utilitatil ...

Central, Alba Iulia

399 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Pianul de sus

Central, Alba Iulia

5.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

193.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan ideal pentru dezvoltare rezide ...

Central, Alba Iulia

6.450 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 5.28 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Showroom Alba Iulia.

Central, Alba Iulia

284 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

34.500 €
/ lună 126.84 € / mp / lună

Teren intravilan cu utilitati 272 mp zona Orizo ...

Central, Alba Iulia

272 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 107.84 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Podei

Central, Alba Iulia

510 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

75.000 €
/ lună 130.21 € / mp / lună

Teren de vanzare 576 mp ideal pentru duplex, ca ...

Central, Alba Iulia

576 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 50 Mp

Central, Alba Iulia

50 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

135.000 €
/ lună 122.95 € / mp / lună

Teren construibil 1098 mp cu utilitati de vanza ...

Central, Alba Iulia

1.098 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
5

140.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 1400mp de vanzare zona Valea Popii

Central, Alba Iulia

1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Teren cu fundatie si proiect autorizat de vanza ...

Central, Alba Iulia

1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

97.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan 3900 mp de vanzare pe Centura ...

Central, Alba Iulia

3.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

55.000 €
/ lună 107.84 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Podei

Central, Alba Iulia

510 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

101.250 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare 675 mp zona Schit cu apa, cure ...

Central, Alba Iulia

675 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
1

90.000 €
/ lună 104.53 € / mp / lună

Teren intravilan la asfalt

Central, Alba Iulia

861 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
1

1.800.000 €
/ lună 180 € / mp / lună

Teren 10.000 mp Ideal pentru dezvoltare reziden ...

Central, Alba Iulia

10.000 mp teren
3E
Agenție

3 luni în urmă
5

133.500 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren Intravilan 1068 mp cu utilitati si panora ...

Central, Alba Iulia

1.068 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
2

38.000 €
/ lună 31.67 € / mp / lună

Teren 1200mp Intravilan, cu Utilitati

Central, Alba Iulia

1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

59.000 €
/ lună 98.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 600 mp teren | OPOR ...

Central, Alba Iulia

600 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
4

200.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Teren partial intravilan, 7.000 mp, utilitati i ...

Central, Alba Iulia

7.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

350 €
/ lună 9.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 38 mp, zona Ceta ...

Central, Alba Iulia

38 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
10

450 €
/ lună 10.98 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat, 41 mp, Central

Central, Alba Iulia

41 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

9.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat, 920 mp, cu terasa 500 mp, ...

Central, Alba Iulia

920 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

114.000 €
/ lună 140.39 € / mp / lună

Teren intravilan la asfalt cu utilitati 812mp z ...

Central, Alba Iulia

812 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

378.000 €
/ lună 135 € / mp / lună

Teren Intravilan 2.800 mp| zona Schit

Central, Alba Iulia

3 camere
2.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

22.000 €
/ lună 41.28 € / mp / lună

Teren intravilan- (2219 mp) de vanzare in Bergh ...

Central, Alba Iulia

533 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

99.000 €
/ lună 25.38 € / mp / lună

Teren de vanzare, soseaua de centura

Central, Alba Iulia

3.900 mp teren