Proprietar
Proprietăți unice: 167
Proprietari: 19
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

295 €
/ lună 12.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 24mp

Central, Alba Iulia

24 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

55.000 €
/ lună 129.72 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Alba Iulia

Central, Alba Iulia

424 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

70 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan, 510mp, Zona Valea Popii, ...

Central, Alba Iulia

510 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

75.000 €
/ lună 84.84 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Podei

Central, Alba Iulia

884 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

139.900 €
/ lună 197.32 € / mp / lună

Teren intravilan | TOATE UTILITATILE | 709 mp | ...

Central, Alba Iulia

709 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

87.000 €
/ lună 85.29 € / mp / lună

Oportunitate excelenta de investitie in Alba Iu ...

Central, Alba Iulia

1.020 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

55.120 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren intravilan cu apa si canal la limita prop ...

Central, Alba Iulia

424 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

47.900 €
/ lună 106.44 € / mp / lună

Teren intravilan 450 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Central, Alba Iulia

450 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
1

54.390 €
/ lună 105 € / mp / lună

Teren intravilan 518 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Central, Alba Iulia

518 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Alba Iulia zona Centru

Central, Alba Iulia

30 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
9

400 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, centru, comparti ...

Central, Alba Iulia

270 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

351 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat, 105 mp - 145 mp, ...

Central, Alba Iulia

145 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

51.000 €
/ lună 1,214.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu chiria?i investi?ie sigura ...

Central, Alba Iulia

42 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

75.000 €
/ lună 84.75 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Zona Schit | Alba ...

Central, Alba Iulia

885 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

165.000 €
/ lună 177.04 € / mp / lună

Teren intravilan 932 mp | Toate utilitatile | Z ...

Central, Alba Iulia

932 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

37.000 €
/ lună 76.92 € / mp / lună

Teren de vanzare Alba Iulia, 500 mp, Deschidere ...

Central, Alba Iulia

481 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

67.500 €
/ lună 56.25 € / mp / lună

Teren in Oarda de Jos, 1200 mp, imprejmuit, toa ...

Central, Alba Iulia

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

50.500 €
/ lună
59.500 €
117.17 € / mp / lună

Teren intravilan langa Alba Mall locatie premiu ...

Central, Alba Iulia

431 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

40.000 €
/ lună 108.11 € / mp / lună

Teren de vanzare cu toate utilitatile 370 mp in ...

Central, Alba Iulia

370 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
1

365.040 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren Intravilan, Valea Popii - Oportunitate de ...

Central, Alba Iulia

3.042 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

125.000 €
/ lună 59.61 € / mp / lună

Teren de vanzare 2097mp strada Nazaret Ilit

Central, Alba Iulia

2.097 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

108.000 €
/ lună 16.88 € / mp / lună

Teren de Vanzare Zona Soseaua De Centura !

Central, Alba Iulia

6.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

42.000 €
/ lună 107.97 € / mp / lună

Teren de vanzare 389 mp cu utilitati in Orizont

Central, Alba Iulia

389 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

60.000 €
/ lună 21.83 € / mp / lună

Teren intravilan 2748 mp | UTILITATI in zona | ...

Central, Alba Iulia

2.748 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

52.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Vand teren intravilan, parcela patrata, 800m2

Central, Alba Iulia

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

39.900 €
/ lună 84.71 € / mp / lună

Teren Intravilan Micesti 471 mp cu autorizatie ...

Central, Alba Iulia

471 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

18.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare 450mp, acces la utilitati

Central, Alba Iulia

450 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

104.600 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren Intravilan in Alba Iulia, Zona Ampoi III ...

Central, Alba Iulia

523 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

44.000 €
/ lună 102.33 € / mp / lună

Teren intravilan 430 mp zona linistita, cu pano ...

Central, Alba Iulia

430 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Ampoi III

Central, Alba Iulia

80 mp utili
2000