Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial

Central, Întorsura Buzăului

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Întorsura Buzăului

94 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
10

45.000 €
/ lună 48.23 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in centrul orasului ...

Central, Întorsura Buzăului

933 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial central

Central, Întorsura Buzăului

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Barcani jud. Covasna

Întorsura Buzăului

8.310 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

24.900 €
/ lună 3.82 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Saramas!

Sărămaș

La ~5km distanță

6.519 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

14.400 €
/ lună 21.11 € / mp / lună

FILM! Teren extravilan 682 mp + rulota, Floroai ...

Sărămaș

La ~5km distanță

682 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

16.900 €
/ lună 2.91 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Saramas, pe punc ...

Sărămaș

La ~5km distanță

5.800 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
6

18.900 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

De vanzare teren partial intravilan in Saramas, ...

Sărămaș

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

84.900 €
/ lună 12.42 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Barcani!

Barcani

La ~5km distanță

6.837 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

82.900 €
/ lună 16.58 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Barcani, cu priv ...

Barcani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

18.900 €
/ lună 18.09 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Barcani!

Barcani

La ~5km distanță

1.045 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

57.600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare in Sita Buzaului!

Sita Buzăului

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

19.900 €
/ lună 2.44 € / mp / lună

Doua terenuri extravilane de vanzare in Sita Bu ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

8.157 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

27.800 €
/ lună 38.66 € / mp / lună

Teren 719mp la liziera padurii- Intorsura Buzau ...

Brădet

La ~5km distanță

719 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
13

24.600 €
/ lună 8.99 € / mp / lună

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Valea Dobârlăului

La ~10km distanță

2.737 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Vama Buzaului Jud Brasov ...

Buzăiel

La ~10km distanță

3.261 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

36.900 €
/ lună 20.41 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in loc. Buzaiel, ju ...

Buzăiel

La ~10km distanță

1.808 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

35.900 €
/ lună 5.52 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Sita Buzaului Za ...

Zăbrătău

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

12.500 €
/ lună 11.16 € / mp / lună

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Dobolii de Sus

La ~10km distanță

1.120 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
6

51.630 €
/ lună 23.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Zagon!

Zagon

La ~10km distanță

2.197 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

125.000 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Teren Intravilan 12000 mp, Cascada Urlatoarea,p ...

Vama Buzăului

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

99.500 €
/ lună
100.000 €
4.98 € / mp / lună

Teren 20000 mp, sat Dalghiu, com Vama Buzaului

Dălghiu

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Stavaresti

Vama Buzăului

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Pensiune, 2 corpuri, ciubar, restaurant si micr ...

Dălghiu

La ~10km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

24.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand Padure tanara Fag + Brad, zona Vama Buzaul ...

Dălghiu

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

117.900 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Vama Buzaului

Vama Buzăului

La ~10km distanță

4.716 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de Vanzare Vama Buzaului

Dălghiu

La ~10km distanță

12.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

2.500 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Pensiune Raw Nature, Vama Buzaului

Dălghiu

La ~10km distanță

268 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

22.800 €
/ lună 8.44 € / mp / lună

2 terenuri extravilane, Vama Buzaului,zona denu ...

Vama Buzăului

La ~10km distanță

2.702 mp teren