Proprietar
Proprietăți unice: 19
Proprietari: 11
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

DIRECT PROPRIETAR, Spatiu comercial de inchiria ...

Central, Huși

107 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

12 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

OPORTUNITATE: Spatii Comerciale de inchiriat - ...

Central, Huși

158 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă

8.000 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

teren de vinzare

Central, Huși

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

45.000 €
/ lună 56.96 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Huși

790 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

1.710 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Spațiu Industrial de Închiriat între 1.140 - 4. ...

Est, Huși

Agenție

Mai mult de un an
8

1.100 €
/ lună 8.21 € / mp / lună

Spatiu comercial 134 mp, in Husi, Vaslui

Central, Huși

134 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu/Comercial/Birouri/Cladire de inchiriat - ...

Central, Huși

1 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda 1,05 ha teren agricol - extravila ...

Central, Huși

10.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

20.000 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

Teren Extravilan husi

Central, Huși

12.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

7.000 €
/ lună 1.51 € / mp / lună

Spa?iu Industrial de Vanzare 4,623mp, Hu?i - Zo ...

Nord, Huși

4.623 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Husi

Central, Huși

3.240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Str. Sara nr.145a

Central, Huși

660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

29 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Huși

1.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.021 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Huși

196 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

9 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu/Comercial/Birouri/Cladire de inchiriat - ...

Huși

240 mp utili
2014
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

spa?iu de inchiriere

Central, Huși

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
20

25.950 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriez complex comercial in Husi, Jud. Vaslu ...

Central, Huși

10.379 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
7

50 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat-Vanzare zona Cina ...

Central, Huși

40 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
10

3.300.000 €
/ lună 220 € / mp / lună

Fabrica incaltaminte,teren, spatii depozitare

Huși

15.000 mp utili
17.440 mp teren
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 5.95 € / mp / lună

teren casa in sat Epureni - Comuna Duda Epureni ...

Epureni

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

31.000 €
/ lună 3.01 € / mp / lună

Vand teren Rasesti

Râșești

La ~10km distanță

10.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21.000 €
/ lună 10.49 € / mp / lună

Teren intravilan

Deleni

La ~20km distanță

2.002 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
1

39.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren 500m2 cu constructie metalica

Lunca

La ~20km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

3.767 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren extravilan Lunca Banului, ID: R2944332

Condrea

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

16.500 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp Satu Nou ideal casa sau ...

Muntenii de Sus

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

26 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan in Secuia, com. Munteni de Jos

Secuia

La ~25km distanță

1.490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

27.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan

Muntenii de Jos

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan in Munteni de Jos zona linisti ...

Muntenii de Jos

La ~25km distanță

2.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

5.745 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

4 terenuri extravilane Muntenii de Jos, cota pa ...

Muntenii de Jos

La ~25km distanță

24.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

50 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan in Moara Grecilor

Moara Grecilor

La ~25km distanță

586 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Huși, Județul Vaslui

Huși, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri datorită accesibilității și a costurilor reduse. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.100 euro, cu oferte ce încep de la 50 euro și ajung până la 2.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.