Proprietăți unice: 410
Proprietari: 164
Agenție

4 zile în urmă
3

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Kogalniceanu

Kogălniceanu, Deva

40 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

10 €
/ lună 1 € / mp / lună

Închiriez spațiu birou

Zăvoi, Deva

10 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

501 €
/ lună 4.18 € / mp / lună

Va propunem in exclusivitate spatiu in zona Cen ...

Ultracentral, Hunedoara

120 mp utili
1E
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
9

350 €
/ lună 5.38 € / mp / lună

Spațiu comercial ideal pentru birouri cabi ...

Central, Hunedoara

65 mp utili
1975
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
14

672 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere - Spatiu comercial pe piet ...

Central, Hunedoara

80 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
5

18.400 €
/ lună 34.07 € / mp / lună

Teren intravilan | 540 mp | Zona in dezvoltare ...

Central, Simeria

540 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

349 €
/ lună 12.93 € / mp / lună

Spatiu Comercial 27mp Zona Dacia Deva

Dacia, Deva

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

1.185.000 €
/ lună 20.69 € / mp / lună

ANSAMBLU IMOBILIAR IZVORUL RECE DN7, AUREL VLAI ...

Aurel Vlaicu

20 camere
57.282 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

79.200 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand Urgent Teren

Central, Deva

2.640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - 4644 mp - 12 mp

Șoimuș

4.644 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

384 €
/ lună 12.80 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in hateg

Central, Hațeg

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

13.000 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Teren extravilan 8437 mp

Luncoiu de Jos

8.437 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

300 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spatiu de depozitare/productie+casa de locuit

Baru

120 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
14

12.000 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Spa?iu industrial in Deva - Platforma betonata, ...

Central, Deva

2.800 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
3

48.300 €
/ lună 69 € / mp / lună

Vand 2 parcele de teren intravilan Deva, Vulcan ...

Vulcan, Deva

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

31.000 €
/ lună 22.90 € / mp / lună

Vand teren Petrosani strada Maleia

Petreni

1.354 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

25.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Statiunea Parang

Jieț

250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren ideal pentru casa de vacanta / retreat / ...

Central, Vulcan

10.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial - Mihai Eminescu

Mihai Eminescu, Deva

30 mp utili
1970
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

45.000 €
/ lună 21.80 € / mp / lună

!!!!Vand teren intravilan!!!!!!!!!!

Clopotiva

2.064 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
11

500 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial / Birouri de Inchiriat 140 mp ...

Central, Deva

140 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
4

500 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat 110 mp Deva Centr ...

Central, Deva

110 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
/ lună 55.56 € / mp / lună

Teren intravilan 720 mp | Panorama frumoasa | Z ...

Archia

720 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

29.900 €
/ lună 33.22 € / mp / lună

Teren intravilan 900 mp Lacul Cincis Hunedoara ...

Teliucu Superior

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Cucuiș

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

30.490 €
/ lună 50.82 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Deva

Central, Deva

600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

9.289 €
/ lună 7 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Central, Petrila

1.327 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

800 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic 4 zile/saptamana ...

Central, Deva

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2300 mp langa Calan ideal ...

Central, Simeria

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren PREMIUM 3000 mp Rausor langa partia de sc ...

Strei

3.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Hunedoara

Județul Hunedoara, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și patrimoniul istoric, oferă oportunități interesante pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 250 euro, cu oferte ce încep de la 250 euro și ajung până la 19.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.037 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 50 m², cu cele mai mici având 24 m² și cele mai mari ajungând până la 200 m².
  • Compartimentare: Toate spațiile disponibile sunt cu 1 cameră, oferind flexibilitate pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 4 euro, cu valori ce variază între 3 euro și 380 euro, în funcție de locație și facilități.
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 51 de zile, indicând o piață activă.