Proprietar
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 10
Agenție

1 săptămână în urmă
2

44.000 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Vand teren extravilan, 2400mp in Hateg, f.s. 15 ...

Central, Hațeg

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

50 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren intravilan.Parcele

Central, Hațeg

317 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.199.000 €
/ lună 389.41 € / mp / lună

Teren 3079 mp+service+spalatorie+locuinta | Opo ...

Central, Hațeg

3.079 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

35.000 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Teren extravilan | 5800 mp | aproape de Manasti ...

Central, Hațeg

5.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

5 €
/ lună

inchiriem tarabe pentru vanzare diferite produs ...

Central, Hațeg

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

22.500 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

Teren intravilan Hateg (zona baraj) | 2.300 mp ...

Central, Hațeg

2.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

25.000 €
/ lună 13.10 € / mp / lună

Teren intravilan Hateg (zona baraj) | 1.909 mp ...

Central, Hațeg

1.909 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

500 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Hațeg

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

21 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2800 mp cu proiect de casa si ...

Central, Hațeg

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Hațeg

3.127 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/ Variante Teren intravilan in Hateg,langa ...

Central, Hațeg

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

24 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Hațeg

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

45.000 €
/ lună 31.94 € / mp / lună

Vand Teren 1015 mp , Hateg, str Galbena 47 , IN ...

Hațeg

1.409 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

65.000 €
/ lună 22.41 € / mp / lună

Vand Teren 127mp+Hala 267 mp Hateg str Galbena ...

Hațeg

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

24 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Hațeg

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

400 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Hațeg

65 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan in Santamaria-Orlea

Sântămăria-Orlea

La ~5km distanță

955 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

53.000 €
/ lună 10.60 € / mp / lună

Vand teren la munte - f bun pentru casa privata ...

Bucium

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

67.000 €
/ lună 9.75 € / mp / lună

Teren intravilan Paclisa | ~6.870 mp | Deschide ...

Păclișa

La ~10km distanță

6.870 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

108 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Vand pamant lac Cincis

Cinciș-Cerna

La ~10km distanță

249 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

34.900 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Teren panoramic 5.800 mp, acces la drum, vedere ...

Ciula Mare

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

34.990 €
/ lună 1.69 € / mp / lună

OPORTUNITATE - Teren extravilan - padure, 20.72 ...

Teliucu Superior

La ~10km distanță

20.720 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

24.000 €
/ lună 31.17 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Zona Lacul Cincis - ...

Teliucu Superior

La ~10km distanță

770 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

29.900 €
/ lună 33.22 € / mp / lună

Teren intravilan 900 mp Lacul Cincis Hunedoara ...

Teliucu Superior

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren sat Strei

Strei

La ~10km distanță

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren PREMIUM 3000 mp Rausor langa partia de sc ...

Strei

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 1.69 € / mp / lună

Teren extravilan impadurit, 20.720 mp zona Lacu ...

Teliucu Inferior

La ~10km distanță

20.720 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in Teliucu Inferior

Teliucu Inferior

La ~10km distanță

19.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan langa statia electrica Strei(C ...

Central, Călan

La ~15km distanță

6.938 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

37.000 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

TEREN 7100 mp sat Strei

Central, Călan

La ~15km distanță

7.100 mp teren