Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Bizighești

La ~5km distanță

3.492 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

42.000 €
/ lună 4.45 € / mp / lună

Teren 9,431mp Bizighesti / DJ 205E

Bizighești

La ~5km distanță

9.431 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 9H in arenda

Bizighești

La ~5km distanță

90.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Tisita Doaga

Bizighești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

501 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

Spațiu industrial de 160mp de închiriat

Mirceștii Noi

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare intre Petresti si Mircesti pe ...

Mirceștii Noi

La ~5km distanță

10.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

85 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Super reducere, Intravilan, Focsani, Vrancea

Vânători

La ~5km distanță

401 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
3

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Loturi 500mp Vanatori / Strada Crangului

Vânători

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

650 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

100.000 €
/ lună 142.86 € / mp / lună

Vand teren intravjlan

Obor, Focșani

La ~10km distanță

700 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 64.52 € / mp / lună

Teren de vanzare, Obor, Str. Vrancei

Obor, Focșani

La ~10km distanță

775 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
9

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 60mp de inchiriat in zona O ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

60 mp utili
1982
Agenție

1 săptămână în urmă
9

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

**NOVARIS propune spre închiriere spațiu modern ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

60 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

300 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona

Obor, Focșani

La ~10km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala Depozit Spatiu comercial De Inchiriat

Obor, Focșani

La ~10km distanță

510 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

24.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Vand teren intravilan+casa batraneasca

Putna

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

88.000 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Putna

La ~10km distanță

33.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

88.000 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Putna

La ~10km distanță

33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună
7 €
5.23 € / mp / lună

Teren intravilan Radulesti

Rădulești

La ~10km distanță

4.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

23.000 €
/ lună 8.26 € / mp / lună

Vand teren in Com. Vanatori.

Rădulești

La ~10km distanță

2.784 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

60.570 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 6.057 mp in Radulesti cu deschidere 30 me ...

Rădulești

La ~10km distanță

6.057 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

19.000 €
/ lună 11.45 € / mp / lună

Teren 1,660mp Radulesti / Com Vanatori

Rădulești

La ~10km distanță

1.660 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

332 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren extravilan cota parte 1/6 Odobesti, ID: R ...

Unirea

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat str. Campului

Central, Focșani

La ~10km distanță

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 20mp de inchiriat in zona U ...

Central, Focșani

La ~10km distanță

20 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

600 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial ultracentral

Central, Focșani

La ~10km distanță

35 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
5

1.280 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriem SPATII COMERCIALE - zone stradale - S ...

Central, Focșani

La ~10km distanță

160 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial zona pietii

Central, Focșani

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.700 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Oportunitate de inchiriere- Spatiu comercial+de ...

Central, Focșani

La ~10km distanță

243 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

120 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Garaj inchis, acoperit, curent, apa, Ultracentr ...

Central, Focșani

La ~10km distanță

14 mp utili