Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Flamanzi

Central, Flămânzi

10 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

20.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren Radeni Frumusica 10.000 MP

Rădeni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, Cristesti ...

Chițoveni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

165.000 €
/ lună 105.63 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1562 mp - Hudum

Cotu

La ~5km distanță

1.562 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

6.500.000 €
/ lună
7.500.000 €
13 € / mp / lună

Paulesti, jud Prahova, 50 ha teren

Buda

La ~10km distanță

500.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

200.000 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Teren Intravilan Buda + Hale

Buda

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.500.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

PLOIESTI - PAULESTI, Teren arabil 12.5 ha - dub ...

Buda

La ~10km distanță

125.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

235.000 €
/ lună 21.76 € / mp / lună

Teren Intravilan Investitie

Buda

La ~10km distanță

10.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

43 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 870 mp Buda - Aricestii Rahtiv ...

Buda

La ~10km distanță

870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren E58 (DN28B)

Hârlău

La ~15km distanță

4.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

18.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Hârlău

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

1.000.000 €
/ lună 22.51 € / mp / lună

Teren Industrial de Vanzare 4.4 Ha - Zona indus ...

Central, Hârlău

La ~15km distanță

44.425 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.300 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spa?iu comercial ultracent ...

Central, Hârlău

La ~15km distanță

113 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

7 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial ultracent ...

Ultracentral, Hârlău

La ~15km distanță

113 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren intravilan+extravilan

Maxut

La ~15km distanță

5.737 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

27.000 €
/ lună
27.500 €
7.97 € / mp / lună

Teren Intravilan Cristesti 3388 Mp

Cristești

La ~15km distanță

3.388 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

7.000 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand teren arabil - sat Schit Oraseni, Cristest ...

Schit-Orășeni

La ~15km distanță

100.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

400.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren pe platou Bucium, construibil, 4000mp

Sticlăria

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

58.500 €
/ lună 13.80 € / mp / lună

Badeni com Scobinti Iasi Teren 4239mp parcelabi ...

Bădeni

La ~20km distanță

4 camere
4.239 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

22.000 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Teren 1.800 mp Intravilan Construibil Stancesti ...

Tudora

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

52.000 €
/ lună 14.18 € / mp / lună

Teren intravilan 3.666 mp Buzeni / Zaicesti, ju ...

Buzeni

La ~20km distanță

3.666 mp teren
Agenție

Azi
1

36.000 €
/ lună 9.81 € / mp / lună

Terenuri la strada in Buzeni

Buzeni

La ~20km distanță

3.670 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
/ lună 2.21 € / mp / lună

Teren extravilan 6.800 mp Zaicesti Oportunitate ...

Zăicești

La ~20km distanță

6.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

57.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan in Zaicesti zona Conacului cu ...

Zăicești

La ~20km distanță

3.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

32.500 €
/ lună 6.02 € / mp / lună

Teren zona Zaicesti la strada

Zăicești

La ~20km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan, 3600 mp

Zăicești

La ~20km distanță

3.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

354.000 €
/ lună 41.65 € / mp / lună

Teren de Vanzare 85 Ari I Suceava/Sf.Ecaterina ...

Orășeni-Deal

La ~20km distanță

8.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

75.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 5000 mp Oraseni Deal

Orășeni-Deal

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

150.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan, 15388mp, Oraseni Deal cu PUZ ...

Orășeni-Deal

La ~20km distanță

7.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

21 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Oraseni-Deal

Orășeni-Deal

La ~20km distanță

700 mp teren