Proprietăți unice: 572
Proprietari: 572
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

6.000 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren strategic la 600 m de autostradă - Ideal ...

Gilău

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala inchiriere , depozit-productie , birouril ...

Gilău

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

1.598 €
/ lună 9.86 € / mp / lună

De Inchiriat: Spatiu comercial/Birouri/Clinica ...

Florești

162 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

1.750 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium tip coworking Borhanc ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

4.860 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Soporului 19, i ...

Sopor, Cluj-Napoca

243 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

99 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu de depozitare 22 mp la dem ...

Iris, Cluj-Napoca

2009
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

21 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan, 1600 mp, Satul Plopi Muntele ...

Plopi

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Măguri

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 11600 mp.teren in Gadalin(Jucu)suprafata f ...

Feleacu

11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

25.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Teren langa Gherla

Central, Gherla

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Statiunea Muntele Baisorii

Muntele Băișorii

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial in suprafata de 360 mp

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

250.000 €
/ lună 156.25 € / mp / lună

Pf vand teren sat gheorgheni

Gheorghieni

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

45.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan

Bădeni

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Babutiu (Vultureni)

Băbuțiu

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

55.000 €
/ lună 18.97 € / mp / lună

Teren intravilan, 2900 mp, 40 ml front, Sat Cor ...

Dosu Bricii

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Iara

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

119.000 €
/ lună 108.18 € / mp / lună

Teren de vanzare Salicea

Sălicea

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren pentru casa vacanta si cabane

Giula

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

80.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren 1000 mp in sat Rediu la 18 km de Cluj-Nap ...

Rediu

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

24.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan Dej 6 ari strada huhurez 42C C ...

Central, Dej

600 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan 2900 m Popesti deal

Popești

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

75 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren Stolna comuna Savadisla 2000 mp

Sava

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

6.684 €
/ lună 10.28 € / mp / lună

Terent intravilan pentru casa

Mihai Viteazu

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

129.000 €
/ lună 44.48 € / mp / lună

Vand teren FAGET langa Wonderland

Făget, Cluj-Napoca

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

39.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare ideal pentru casa 650 mp

Mihai Viteazu

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

145.000 €
/ lună 235.39 € / mp / lună

Teren pentru constructie Cluj-Napoca

Central, Cluj-Napoca

616 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

1.180.000 €
/ lună 277.00 € / mp / lună

RARITATE pentru Investitori: 4.260mp in Cluj

Central, Cluj-Napoca

4.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

600 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial in Apahida

Apahida

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

40.000 €
/ lună 36.36 € / mp / lună

Teren extravilan 1100 mp Fanatele Clujului

Central, Cluj-Napoca

1.100 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în județul Cluj, direct de la proprietari

Județul Cluj, un centru economic și cultural important, oferă oportunități variate pentru comercianți, având acces facil la transport și o comunitate dinamică. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 600 euro, cu oferte ce încep de la 5 euro și ajung până la 1.750 euro.
  • Dimensiuni: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 50 m², cu cele mai mari având 110 m² și cele mai mici de 30 m².
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, cu 10% dintre oferte fiind considerate accesibile.
  • Comision zero: Majoritatea spațiilor comerciale sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.

Județul Cluj reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale diverse, accesibile și bine situate. Ești pregătit să găsești viitorul tău spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!