Proprietar
Proprietăți unice: 18
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
3

74.000 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Agentia imobiliara VALUE BIZZ va propune spre v ...

Central, Carei

1.036 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

1.089 €
/ lună
900 €
3.92 € / mp / lună

Inchiriere Cladire Productie, Depozitare 278 mp ...

Central, Carei

278 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
20

1.210 €
/ lună
1.000 €
7.42 € / mp / lună

Cladire de inchiriat – ideala pentru clinica me ...

Central, Carei

163 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

800 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat 184 mp, curte 280 mp, B-dul ...

Carei

184 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

242 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 80 mp, Zona Kovi Ic ...

Central, Carei

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

250 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Spații de Inchiriat - Proprietate cu funcțiuni ...

Carei

1.120 mp utili
1E
1997
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

3.036 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriere Cladire Productie, Depozitare, Birou ...

Carei

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
20

1.506 €
/ lună
1.245 €
3.63 € / mp / lună

Inchiriere Spatii de Birouri/Productie - Str. U ...

Central, Carei

2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Carei

104 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

470.000 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Teren intravilan industrial de vanzare 108.780 ...

Central, Carei

108.780 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

1.000 €
/ lună 14.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 71.70 mp zona Ul ...

Ultracentral, Carei

71,7 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

165.000 €
/ lună 66 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2500 mp, zona stra ...

Central, Carei

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

173.000 €
/ lună 50.26 € / mp / lună

Oportunitate de investitie-Vanzare Teren 3.442 ...

Central, Carei

5 camere
3.442 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

1.800 €
/ lună 6.08 € / mp / lună

Spatiu Comercial Open Space 296 mp / B-dul 25 O ...

Central, Carei

296 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Carei

1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

6.700 €
/ lună 14.08 € / mp / lună

Spatiu comercial, 476 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Carei

476 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18.500 €
/ lună 26.43 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Carei

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

400 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Carei

35 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

135.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Carei Urziceni

Foieni

La ~5km distanță

45.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

25.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Urziceni oportunitate excel ...

Urziceni

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

140.000 €
/ lună 20.68 € / mp / lună

Teren 6.770 mp Parcelat in 6 Loturi Ideal Inves ...

Terebești

La ~20km distanță

6.770 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

9.500 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren agricol Santau 3,32ha

Santău

La ~20km distanță

33.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

47.000 €
/ lună 16.84 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2800 mp, zona Doba

Doba

La ~20km distanță

2.791 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

Hala metaloca 190 mp, teren 2400 mp, zona Doba

Doba

La ~20km distanță

190 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 190 mp locatie c ...

Doba

La ~20km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Dacia

La ~20km distanță

21 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

75.000 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

3 parcele teren Paulian

Doba

La ~20km distanță

35.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Intravilan, 2500 mp, zona Tatarasti

Doba

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

16 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De vanzare Teren Intravilan

Central, Tășnad

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

37.000 €
/ lună 8.04 € / mp / lună

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa

Central, Tășnad

La ~25km distanță

4.600 mp teren

Spaţii comerciale de închiriat în Carei, județul Satu Mare

Carei, un oraș cu o istorie bogată și un centru comercial în dezvoltare, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 700 euro, cu oferte ce încep de la 25 euro și ajung până la 3.036 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 163 m², cu cele mai mari spații având 1.518 m² și cele mai mici de 37 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 10 euro.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.

Carei reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și variate. Explorează acum ofertele disponibile și găsește spațiul ideal pentru afacerea ta!