Proprietăți unice: 161
Proprietari: 9
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

7.471 €
/ lună
6.175 €
22.99 € / mp / lună

Spatii de birou pentru inchiriat in cladirea Ma ...

Universitate, Ultracentral

614 m (6 min)

325 mp
Etaj 5 / 7
2012
7E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

3.679 €
/ lună
3.040 €
68.13 € / mp / lună

Spațiu Comercial de închiriat Sector ...

Universitate, Ultracentral

249 m

54,3 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

500 €
/ lună 16.13 € / mp / lună

Universitate / Spatiu de birouri / Doua camere ...

Universitate, Ultracentral

531 m

31 mp
1940
5E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

2.701 €
/ lună 64.31 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat la Universitate - ...

Universitate, Ultracentral

423 m (5 min)

42 mp utili
1900
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
22

7.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatii de birouri - Bratianu Busines ...

Universitate, Ultracentral

349 m (4 min)

1 camere
740 mp
1945
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 7,400 € și 7.410 €
Agenție

Mai mult de un an
10

3.996 €
/ lună 2.96 € / mp / lună

Spațiu comercial / spatii de birouri de închiri ...

Universitate, Ultracentral

603 m (8 min)

7 camere
1.350 mp
Parter / 6
2018
Agenție

Mai mult de un an
10

6.050 €
/ lună
5.000 €
40.33 € / mp / lună

Spatiu comercial / show-room, magazin central - ...

Universitate, Ultracentral

365 m (5 min)

150 mp utili
5E
1948
Agenție

Mai mult de un an
9

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birou, 100 mp, Universitate

Universitate, Ultracentral

775 m (10 min)

100 mp utili
3E
1930
Agenție

Mai mult de un an
11

902 €
/ lună 9.40 € / mp / lună

Birou, 96 mp în Universitate

Universitate, Ultracentral

308 m

96 mp
Agenție

Mai mult de un an
15

900 €
/ lună 9.57 € / mp / lună

Universitate Birouri 4 Camere Balcescu

Universitate, Ultracentral

547 m

4 camere
94 mp
Etaj 5 / 8
1980
Agenție

Mai mult de un an
10

5.250 €
/ lună 52.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, ultracentral, bloc ...

Universitate, Ultracentral

286 m

100 mp utili
2023
Agenție

Mai mult de un an
6

2.501 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Zona Universitatii sp 150mp open space

Universitate, Ultracentral

31 m (1 min)

150 mp utili
1940
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

8.588 €
/ lună 0.93 € / mp / lună

Lascar 31 Business Center

Universitate, Ultracentral

523 m

9.250 mp
2009
11E
Agenție

Mai mult de un an
4

15.246 €
/ lună
12.600 €
12.71 € / mp / lună

UNIVERSITATE - intercontinental spatii birouri ...

Universitate, Ultracentral

456 m

1.200 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

2.299 €
/ lună
1.900 €
1.84 € / mp / lună

Negustori OB. - comision 0%, reprezentam propri ...

Universitate, Ultracentral

518 m

1.250 mp
2007
6E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.672 €
/ lună 1.57 € / mp / lună

CASA MOSILOR - comision 0%, reprezentam proprie ...

Universitate, Ultracentral

338 m

2.340 mp
2001
7E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5.625 €
/ lună 15 € / mp / lună

Excelsior Center, Universitate, 375 mp 0% comi ...

Universitate, Ultracentral

173 m (1 min)

375 mp
2008
Agenție

1 săptămână în urmă
11

3.600.000 €
/ lună 1,384.62 € / mp / lună

Universitate: Unirii S+P+m+1+M pe bulevard, 2.8 ...

Universitate, Ultracentral

743 m

2.600 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial

Universitate, Ultracentral

18 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

2.700.000 €
/ lună 2,872.34 € / mp / lună

Universitate!, Spatiu comercial cu chirias in s ...

Universitate, Ultracentral

743 m

940 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

2.000 €
/ lună 9.76 € / mp / lună

Zona Universitate Batistei mezanin 205 mp pt bi ...

Universitate, Ultracentral

743 m

205 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
12

800 €
/ lună 10.13 € / mp / lună

Zona Universitate Batistei mezanin 79 mp plus b ...

Universitate, Ultracentral

743 m

79 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

23 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriere studio aerobic/fitness 180mp 120lei/ ...

Universitate, Ultracentral

180 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
18

8.188 €
/ lună 13.76 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birou 644 mp - Universitat ...

Universitate, Ultracentral

743 m

595 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
3

2.494 €
/ lună 55.42 € / mp / lună

Spa?iu de birou tip open-plan pentru 10 persoan ...

Universitate, Ultracentral

743 m (8 min)

45 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
3

1.415 €
/ lună 47.17 € / mp / lună

Spa?iu de birou privat pentru 5 persoane in Reg ...

Universitate, Ultracentral

743 m (8 min)

30 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
3

862 €
/ lună 43.10 € / mp / lună

Spa?iu de birou privat pentru 4 persoane in Reg ...

Universitate, Ultracentral

743 m (8 min)

20 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

452 €
/ lună 45.20 € / mp / lună

Spa?iu de birou privat pentru 2 persoane in Reg ...

Universitate, Ultracentral

743 m (8 min)

10 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

342 €
/ lună 42.75 € / mp / lună

Spa?iu de birou privat pentru 1 persoana in Reg ...

Universitate, Ultracentral

743 m (8 min)

8 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
3

192 €
/ lună 19.20 € / mp / lună

Alatura?i-va unui mediu de co-working cooperati ...

Universitate, Ultracentral

743 m (8 min)

10 mp utili