Proprietăți unice: 161
Proprietari: 9
Agenție

10 luni în urmă
8

2.750 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Universitate - Pretabil Clin ...

Universitate, Ultracentral

573 m (4 min)

185 mp utili
4E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

2.967 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Inchiriere birou zona Universitate, suprafata 2 ...

Universitate, Ultracentral

702 m

258 mp
2009
4E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

8.052 €
/ lună 1.39 € / mp / lună

H TUDOR ARGHEZI 21, Romana - comision 0%, repre ...

Universitate, Ultracentral

662 m

5.780 mp
2023
7E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
10

12.315 €
/ lună
14.901 €
6.20 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat zona Universitat ...

Universitate, Ultracentral

488 m (6 min)

1.985 mp
2005
7E
Agenție

10 luni în urmă
10

119.000 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat zona Piata Universi ...

Universitate, Ultracentral

146 m (2 min)

7.000 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

5.880 €
/ lună 4.22 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat zona Maria Roset ...

Universitate, Ultracentral

625 m (8 min)

1.394 mp
9E
Agenție

10 luni în urmă
4

2.944 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat zona Ultracentral ...

Universitate, Ultracentral

483 m

512 mp
5E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

5.700 €
/ lună 15 € / mp / lună

Comision 0! Spatiu birouri in zona Universitate ...

Universitate, Ultracentral

385 m

380 mp utili
6E
2005
Agenție

10 luni în urmă
4

420 €
/ lună 10 € / mp / lună

Universitate stradal / spatiu in cladire de bir ...

Universitate, Ultracentral

267 m

42 mp
1940
8E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

5.880 €
/ lună 14 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Calea Victoriei ...

Universitate, Ultracentral

348 m (7 min)

420 mp
5E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

2.100 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

Pallazo Italia, Universitate, 200 - 1300 mp 0% ...

Universitate, Ultracentral

787 m (8 min)

200 mp
2004
7E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

2.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Universitate, 2 ...

Universitate, Ultracentral

408 m (10 min)

200 mp
1995
14E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

3.720 €
/ lună
4.501 €
12 € / mp / lună

Inchiriere birouri Armand Business Center, intr ...

Universitate, Ultracentral

434 m

310 mp
2012
6E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

7.410 €
/ lună 10 € / mp / lună

Bratianu Business Center, Universitate, 741 mp ...

Universitate, Ultracentral

289 m (2 min)

741 mp
1945
4E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

5.700 €
/ lună 15 € / mp / lună

Unimed Building, Universitate, 380 - 1366 mp 0 ...

Universitate, Ultracentral

387 m

380 mp
2006
7E
Agenție

10 luni în urmă
11

1.600 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Universitate | 170 mp | impartire versatila | i ...

Universitate, Ultracentral

269 m (3 min)

4 camere
170 mp
1999
Agenție

10 luni în urmă
13

1.700 €
/ lună 9.34 € / mp / lună

Universitate | 180 mp | 5 camere | mobilat | me ...

Universitate, Ultracentral

239 m (3 min)

4 camere
182 mp
1999
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.900 €
/ lună
2.299 €
1.54 € / mp / lună

Birouri in zona Universitate, suprafete intre 2 ...

Universitate, Ultracentral

535 m

1.233 mp
2004
7E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

3.562 €
/ lună
2.944 €
1.79 € / mp / lună

CASA DANEZA, Universitate - comision 0%, reprez ...

Universitate, Ultracentral

687 m

1.993 mp
2009
4E
Agenție

10 luni în urmă
12

1.164 €
/ lună
962 €
15.73 € / mp / lună

Union International Business Center spatii biro ...

Universitate, Ultracentral

248 m (3 min)

74 mp
2000
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
19

5.700 €
/ lună 15 € / mp / lună

Birouri de inchiriat in Unimed Business Center ...

Universitate, Ultracentral

405 m (5 min)

1 camere
380 mp
2006
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

5.278 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Union 1, Ion Campineanu 11 - comision 0%, repre ...

Universitate, Ultracentral

460 m

8.800 mp
1997
8E
Agenție

10 luni în urmă
4

1.149 €
/ lună
950 €
1.15 € / mp / lună

P-ta Rosetti spatii birouri 95-205mp renovate 2 ...

Universitate, Ultracentral

405 m (7 min)

1.000 mp
1998
14E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

2.042 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

UNIVERSITATE BIROU 89 -578 mp

Universitate, Ultracentral

521 m

215 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
12

2.420 €
/ lună
2.000 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri | 2 Etaje | Zona ultracentral ...

Universitate, Ultracentral

452 m (6 min)

200 mp
Etaj 1
Agenție

10 luni în urmă
19

2.309 €
/ lună
1.909 €
11.49 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de birouri zona Universitat ...

Universitate, Ultracentral

160 m (2 min)

3 camere
201 mp
Etaj 1 / 7
2004
Agenție

Mai mult de un an
20

6.644 €
/ lună
5.491 €
11.49 € / mp / lună

REC3001321 Spatiu de birouri - 578 MP I Posibil ...

Universitate, Ultracentral

350 m (4 min)

578 mp utili
6E
2005
Agenție

Mai mult de un an
13

6.047 €
/ lună
4.998 €
12.70 € / mp / lună

REC3001278 Spatiu de birouri - Universitate I 4 ...

Universitate, Ultracentral

280 m (4 min)

476 mp utili
6E
2005
Agenție

Mai mult de un an
8

2.974 €
/ lună 12.93 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral – Pi ...

Universitate, Ultracentral

632 m (8 min)

230 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

7.207 €
/ lună
5.957 €
13.91 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere birouri Universitate - ...

Universitate, Ultracentral

695 m

1 camere
518 mp
Etaj 1 / 5
2010