Proprietăți unice: 52
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

4.350 €
/ lună 1.79 € / mp / lună

Stirbei Center, Cismigiu - comision 0%, repreze ...

Cișmigiu, Ultracentral

232 m

2.434 mp
2004
4E
Agenție

10 luni în urmă
13

4.350 €
/ lună 15 € / mp / lună

REC0004325 Spatiu de birouri Cismigiu 290mp uti ...

Cișmigiu, Ultracentral

745 m (9 min)

290 mp utili
5E
2004
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
46

25.223 €
/ lună
20.846 €
16.94 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere spatii de birouri in zon ...

Cișmigiu, Ultracentral

133 m

1.489 mp utili
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.087 €
/ lună
2.552 €
16.33 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere spatiu birouri in zona C ...

Cișmigiu, Ultracentral

79 m (10 min)

1 camere
189 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție

Mai mult de un an
11

2.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL | 200 MP | CISMIGIU ...

Cișmigiu, Ultracentral

384 m (8 min)

200 mp utili
1E
1890
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,500 € și 2.501 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

3.201 €
/ lună 11 € / mp / lună

Union Business Center 2, Cismigiu, 291 - 1489 m ...

Cișmigiu, Ultracentral

418 m (6 min)

291 mp
2001
10E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,201 € și 4.225 €
Agenție

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
/ lună 60.68 € / mp / lună

Spatiu comercial S+P | 412mp utili | 25m fatada

Cișmigiu, Ultracentral

210 m

412,62 mp utili
1957
Agenție

1 săptămână în urmă
3

4.848 €
/ lună 16 € / mp / lună

Piata Unirii 303 mp

Cișmigiu, Ultracentral

210 m (1 min)

303 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

999 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Spatiu de Birouri zona ULTRACENTRAL CISMIGIU/ i ...

Cișmigiu, Ultracentral

585 m (7 min)

100 mp utili
1939
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună 29.17 € / mp / lună

Spatii pentru peste proaspat/congelate Halele O ...

Cișmigiu, Ultracentral

210 m

12 mp utili
1950
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

5.625 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchirieri birouri clasa A - Excelsior Business ...

Cișmigiu, Ultracentral

531 m

375 mp utili
2009
Agenție

1 lună în urmă
4

1.566 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu comercial Cismigiu | Parter Supraetajat

Cișmigiu, Ultracentral

519 m (5 min)

87 mp utili
2006
Agenție

1 lună în urmă
20

4.044 €
/ lună 12 € / mp / lună

Cismigiu | Birouri clasa A | 337mp | Amenajat | ...

Cișmigiu, Ultracentral

442 m

337 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
20

6.514 €
/ lună 10.01 € / mp / lună

Spa?iu de birouri de inchiriat zona Universitat ...

Cișmigiu, Ultracentral

525 m (3 min)

651,44 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 6,514 € și 7.882 €
Agenție

2 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 17.24 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Cismigiu

Cișmigiu, Ultracentral

559 m

87 mp utili
2006
Agenție

2 luni în urmă
11

8.125 €
/ lună 10.99 € / mp / lună

Cismigiu | Birouri clasa A | Total | Partial | ...

Cișmigiu, Ultracentral

442 m (6 min)

739 mp utili
10E
Agenție

3 luni în urmă
6

245.000 €
/ lună 3,223.68 € / mp / lună

Spatiu comercial Cismigiu de vanzare

Cișmigiu, Ultracentral

454 m

76 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
16

1.550.000 €
/ lună 4,305.56 € / mp / lună

Cismigiu, sp com 386 mp

Cișmigiu, Ultracentral

743 m (7 min)

360 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

979 €
/ lună 36.26 € / mp / lună

Inchiriere spatiu zona macelarii - Halele Obor

Cișmigiu, Ultracentral

210 m (1 min)

27,12 mp utili
1950
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 979 € și 984 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 200 m.p. de inchiriat zona Cis ...

Cișmigiu, Ultracentral

483 m

200 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
4

650 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Cismigiu

Cișmigiu, Ultracentral

60 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

8.840 €
/ lună 34 € / mp / lună

Spa?iu Comercial Premium de Inchiriat Calea Vic ...

Cișmigiu, Ultracentral

260 mp utili