Proprietar
Proprietăți unice: 365
Proprietari: 139
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

5.355 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Romana, Mendeleev 5 - comision 0%, reprezentam ...

Central, Ultracentral

353 m

4.447 mp
2019
7E
Agenție

Mai mult de un an
13

1.694 €
/ lună
1.452 €
24.20 € / mp / lună

Spatiu birouri Piata Rosetti Etaj 1, 70 mp uti ...

Central, Ultracentral

518 m (6 min)

2 camere
70 mp
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,694 € și 1.815 €
Agenție

Mai mult de un an
17

1.089 €
/ lună
900 €
10.89 € / mp / lună

Inchiriere spatii de birouri - Metrou Pipera - ...

Central, Ultracentral

150 m (2 min)

100 mp
1977

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.158 €
/ lună
1.020 €
19.30 € / mp / lună

Spațiu de birou privat pentru 4 persoane & ...

Central, Ultracentral

60 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

251 €
/ lună
324 €
8.37 € / mp / lună

Găsiți un loc de co-working dedicat & ...

Central, Ultracentral

30 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

11.845 €
/ lună
9.790 €
26.62 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal ultracentral 445 mp

Central, Ultracentral

857 m (11 min)

445 mp utili
14E
1995
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

2.100 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatii de birouri in Rosetti Tower - de la 50 m ...

Central, Ultracentral

576 m (7 min)

1 camere
140 mp
2008
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

3.388 €
/ lună
2.800 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri in Sun Offices, clasa A, lang ...

Central, Ultracentral

244 m (3 min)

1 camere
280 mp
2010
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
50

1.875 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchirieri birouri in Izvor Business Center de ...

Central, Ultracentral

931 m (12 min)

1 camere
150 mp
2009
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5.443 €
/ lună
4.499 €
16.25 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri 335 mp cu piscina si sala ...

Central, Ultracentral

502 m (6 min)

335 mp
2010
Agenție

Mai mult de un an
7

68 €
/ lună 6.80 € / mp / lună

Abonamente flexibile de co-working în Regu ...

Central, Ultracentral

10 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

123 €
/ lună 12.30 € / mp / lună

Acces all-inclusive la birouri în Regus Ci ...

Central, Ultracentral

10 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

5.443 €
/ lună
4.499 €
16.25 € / mp / lună

Victoriei, etaj in cladire de birouri clasa A, ...

Central, Ultracentral

649 m (8 min)

6 camere
335 mp
2009
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

579 €
/ lună 11.58 € / mp / lună

Acces all-inclusive la spațiu de birou pro ...

Central, Ultracentral

50 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

4.368 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatii de inchiriat in Forum BC III - 312 mp

Central, Ultracentral

989 m (12 min)

1 camere
312 mp
2006
Agenție

1 săptămână în urmă
4

225.000 €
/ lună 426.14 € / mp / lună

Teren intravilan-528mp Strada Malul Mic,sector ...

Central, Ultracentral

992 m

528 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

6.000.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

De vanzare: teren 15 000mp - Bd. Iuliu Maniu - ...

Central, Ultracentral

637 m

15.000 mp teren
14E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat 4200 mp Sector 3, zona Anghe ...

Central, Ultracentral

559 m

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren intravilan zona Varfuri, Dambovita

Central, Ultracentral

2.281 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

33.000 €
/ lună 68.04 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Berceni

Central, Ultracentral

485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

50.000 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Vand teren 500 700 m2

Central, Ultracentral

287 m

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

650 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri format din 2 birour ...

Central, Ultracentral

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

800 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Ultracentral

30 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

49.000 €
/ lună 5.44 € / mp / lună

Terenuri Intravilane 9000 Mp ~ Sinesti ~ Ialomi ...

Central, Ultracentral

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

820 €
/ lună 0.99 € / mp / lună

Inchiriez teren 830 mp Bucure?ti Sector 5 desch ...

Central, Ultracentral

830 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

9 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

central, 175mp, cladire noua, 9 euro mp

Central, Ultracentral

175 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

220.000 €
/ lună 211.54 € / mp / lună

Teren P+4 Sector 6 1040 mp, dubla deschidere, C ...

Central, Ultracentral

520 m

1.040 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

1.900 €
/ lună 23.17 € / mp / lună

central, stomatologie, utilat, cladire noua, ve ...

Central, Ultracentral

139 m

82 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez ?coala de arte complet func?ionala

Central, Ultracentral

630 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

990 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial Central Situat Pe Bulevardul C ...

Central, Ultracentral

126 m (13 min)

36 mp utili