Proprietar
Proprietăți unice: 366
Proprietari: 140
Agenție

6 zile în urmă
13

3.025 €
/ lună 13.75 € / mp / lună

Spatiu Comercial| Palatul Parlamentului| Finisa ...

Central, Ultracentral

220 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

8.167 €
/ lună 16.33 € / mp / lună

Inchiriere spatii BOC Tower

Central, Ultracentral

485 m (6 min)

500 mp utili
2009
Agenție

1 săptămână în urmă
13

3.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Unirii Spatiu Comercial/Preluare Afacere

Central, Ultracentral

38 m (1 min)

200 mp utili
3E
1960

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona CAROL-ARMENEASCA

Central, Ultracentral

255 m

20 mp utili
4E
1970
Agenție

Ieri
3

120.000 €
/ lună 200.33 € / mp / lună

Teren de vanzare - 599 mp - perfect pentru casa ...

Central, Ultracentral

599 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
9

682.000 €
/ lună 2,498.17 € / mp / lună

Spatiu Comercial Cortina Academy

Central, Ultracentral

743 m

273 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
9

23 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu Comercial Cortina Academy

Central, Ultracentral

743 m

273 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

890.000 €
/ lună 716.01 € / mp / lună

Teren comercial 1243 mp cu cladiri P1 si P3 pe ...

Central, Ultracentral

1.243 mp teren
4E
Agenție

3 zile în urmă
6

255.000 €
/ lună 1,287.88 € / mp / lună

Teren 198mp +casa nelocuibila

Central, Ultracentral

490 m

198 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

450 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Ultracentral

559 m

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

375 €
/ lună 13.39 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial stradal zona Hala Tr ...

Central, Ultracentral

559 m

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

20.000 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Teren Breaza de Jos, Prahova, Podu Vadului, 375 ...

Central, Ultracentral

3.750 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren + casa batraneasca la munte judet Valcea

Central, Ultracentral

3.608 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

180 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Teren 600 Mp intravilan Troita Rosu Chiajna

Central, Ultracentral

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 100mp pretabil bucat ...

Central, Ultracentral

559 m

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

3.800 €
/ lună 14.34 € / mp / lună

Spatiu premium studio videochat

Central, Ultracentral

421 m

265 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
20

179.000 €
/ lună 583.06 € / mp / lună

Teren 307 mp de vanzare Soseaua Chitilei Pod Co ...

Central, Ultracentral

805 m

307 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

10.000 €
/ lună 23.09 € / mp / lună

Teren Vidra ,Copaceni, Cretesti,

Central, Ultracentral

183 m

433 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

1.080.000 €
/ lună 147.40 € / mp / lună

Teren Bragadiru- Rezidential\/Comercial

Central, Ultracentral

7.327 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

200.000 €
/ lună 62.15 € / mp / lună

Teren in Thassos, Grecia

Central, Ultracentral

785 m

3.218 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

88.900 €
/ lună 87.16 € / mp / lună

Teren intravilan pretabil pentru constructii, 1 ...

Central, Ultracentral

1.020 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

230.000 €
/ lună 153.33 € / mp / lună

Teren intravilan 1500mp fs 34ml stradal Agatulu ...

Central, Ultracentral

1.500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

18.500 €
/ lună 34.91 € / mp / lună

Vand teren Clinceni

Central, Ultracentral

4 camere
530 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spatii birouri inchiriere

Central, Ultracentral

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

380 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu pentru salon manichiura, frizerie, coafo ...

Central, Ultracentral

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

500 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

Spatiu de depozitare sau birouri

Central, Ultracentral

62 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

240.000 €
/ lună 300 € / mp / lună

Galata Voluntari | Teren 804 mp cu 16ml front s ...

Central, Ultracentral

800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

4.827 €
/ lună
3.990 €
21.94 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | STRADAL | CENTRAL | 13 SEPTE ...

Central, Ultracentral

501 m

220 mp utili
8E
Agenție

1 lună în urmă
6

1.710 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu de birouri Universitate Vasile Lascar - ...

Central, Ultracentral

558 m

190 mp utili
8E
1996
Agenție

1 lună în urmă
18

2.800 €
/ lună 14.07 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL 199 mp CALEA GRIVI ...

Central, Ultracentral

479 m (6 min)

199 mp utili
4E
1960