Proprietăți unice: 1281
Proprietari: 187
Agenție

1 săptămână în urmă
7

280 €
/ lună 18.67 € / mp / lună

Spatiu Birou de Inchiriat Metrou Universitate ...

Universitate, Ultracentral

205 m

15 mp utili
2E
1900
Agenție

1 săptămână în urmă
1

951 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu comercial 3 camere Parter - ultracentral ...

Regina Elisabeta, Ultracentral

323 m (4 min)

107 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

2.300 €
/ lună 65.71 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial - Calea Victoriei 3 ...

Calea Victoriei, Ultracentral

542 m (7 min)

35,5 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

1.999 €
/ lună 48.76 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial - Calea Victoriei 4 ...

Calea Victoriei, Ultracentral

528 m (7 min)

41,64 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

2.499 €
/ lună 59.50 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial - Calea Victoriei 4 ...

Calea Victoriei, Ultracentral

302 m (4 min)

42 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

6.480 €
/ lună 27 € / mp / lună

Oportunitate Retail Premium – Piata Victoriei ( ...

P-ța Victoriei, Ultracentral

429 m (5 min)

240 mp utili
15E
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

4.997 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

REC3001619 Spatiu de birouri - 526 MP I Posibil ...

Universitate, Ultracentral

317 m (4 min)

526 mp utili
6E
2005
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

4.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Birouri | Ultracentral | Universitate | ...

Magheru, Ultracentral

128 m (2 min)

420 mp utili
6E
1940
Agenție

2 săptămâni în urmă
35

1.300 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu de birouri 4 camere / ***104mp*** // zon ...

Victoriei, Ultracentral

581 m

104 mp utili
2E
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

699 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

CISMIGIU, AP 2 CAM VEDERE SALA PALATULUI, MOBIL ...

Cișmigiu, Ultracentral

323 m (8 min)

47 mp
1965
7E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 699 € și 700 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

4.500 €
/ lună 14.52 € / mp / lună

Spațiu Birou | 310mp | Victoriei | Aviatorilor ...

P-ța Victoriei, Ultracentral

310 mp utili
3E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 4,500 € și 4.520 €
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

6.225 €
/ lună 25 € / mp / lună

Cascade Offices – Spatii de Retail & Servicii l ...

P-ța Victoriei, Ultracentral

677 m (8 min)

249 mp utili
6E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

4.001 €
/ lună 108.14 € / mp / lună

Metrou Universitate sp 37 mp trafic intens piet ...

Universitate, Ultracentral

303 m (4 min)

37 mp utili
1935
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

3.250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

260 mp imobil birouri Victoriei-Buzesti- Gara d ...

Victoriei, Ultracentral

523 m

260 mp
2008
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.799 €
/ lună 46.65 € / mp / lună

Centrul Istoric,

Centrul Istoric, Ultracentral

189 m

60 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

5.625 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchirieri birouri clasa A - Excelsior Business ...

Universitate, Ultracentral

146 m (2 min)

375 mp utili
2009
Agenție

2 săptămâni în urmă
24

920 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchirieri Birouri Piata Victoriei

P-ța Victoriei, Ultracentral

374 m (5 min)

115 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

17.001 €
/ lună 29.67 € / mp / lună

Spațiu premium birouri / showroom - 573 mp | Pa ...

Calea Victoriei, Ultracentral

655 m (8 min)

573 mp utili
2E
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

620 €
/ lună 28.18 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Rosetti/B ...

Rosetti, Ultracentral

521 m (7 min)

22 mp utili
2E
1950
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

2.500 €
/ lună 51.02 € / mp / lună

Spatiu Comercial Nicolae Titulescu, Inchiriat B ...

P-ța Victoriei, Ultracentral

664 m

49,16 mp utili
10E
Agenție

Ieri
4

6.000.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

De vanzare: teren 15 000mp - Bd. Iuliu Maniu - ...

Central, Ultracentral

637 m

15.000 mp teren
14E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat 4200 mp Sector 3, zona Anghe ...

Central, Ultracentral

559 m

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren intravilan zona Varfuri, Dambovita

Central, Ultracentral

2.281 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

800 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Spațiu comercial | Stradal | zona Piața Victori ...

Victoriei, Ultracentral

754 m (9 min)

68 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

2.000 €
/ lună 13.79 € / mp / lună

Birouri Piata Romana- Piata Lahovari

P-ța Romană, Ultracentral

524 m (7 min)

145 mp utili
7E
1960
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

3.990 €
/ lună 18.14 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | STRADAL | CENTRAL | 13 SEPTE ...

Central, Ultracentral

501 m

220 mp utili
8E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

33.000 €
/ lună 68.04 € / mp / lună

TEREN DE VANZARE Str Intre vii comuna berceni

Central, Ultracentral

452 m

485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

50.000 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Vand teren 500 700 m2

Central, Ultracentral

287 m

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

750 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birouri de inchiriat

Centrul Civic, Ultracentral

457 m

75 mp utili
1995
Agenție

2 zile în urmă
1

2.100 €
/ lună 4.42 € / mp / lună

Chirie teren- Gara Basarab

Basarab, Ultracentral

136 m

475 mp teren