Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
9

7.684 €
/ lună
6.351 €
17.54 € / mp / lună

Spatiu comercial, clasa A, zona central vestica ...

Regie, Sector 6

553 m (7 min)

438 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

1.649 €
/ lună
1.363 €
17.54 € / mp / lună

Spatiu comercial, clasa A, zona central vestica ...

Regie, Sector 6

67 m (1 min)

94 mp utili
1985
Agenție

2 luni în urmă
8

3.430 €
/ lună
2.835 €
12.70 € / mp / lună

Spatiu birouri, clasa B, zona central vestica, ...

Regie, Sector 6

535 m (7 min)

4 camere
270 mp
Etaj 2 / 2
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

2.922 €
/ lună
2.415 €
12.70 € / mp / lună

Spatiu birouri, clasa B, zona central vestica, ...

Regie, Sector 6

151 m (2 min)

4 camere
230 mp
Etaj 2 / 2
1980
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

23.232 €
/ lună
19.200 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu industrial, clasa B, zona central vestic ...

Regie, Sector 6

463 m (6 min)

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

10.556 €
/ lună
8.724 €
19.84 € / mp / lună

Spatiu birouri, clasa A, zona central vestica, ...

Regie, Sector 6

472 m (6 min)

4 camere
532 mp
Etaj 1 / 1
2016
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

28.812 €
/ lună
23.812 €
19.84 € / mp / lună

Spatiu birouri, clasa A, zona central vestica, ...

Regie, Sector 6

362 m (5 min)

3 camere
1.452 mp
Etaj 1 / 1
2016
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

227 €
/ lună 9.08 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri Regie - de la 25 mp

Regie, Sector 6

676 m (8 min)

2 camere
25 mp
2000
Agenție

Mai mult de un an
6

5.478 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spațiu Comercial la Parter – Clădire de Birouri ...

Regie, Sector 6

284 m (4 min)

313 mp utili
5E
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

3.420 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri parter in Regie

Regie, Sector 6

325 m (4 min)

285 mp
2004
Agenție

Mai mult de un an
7

242 €
/ lună 9.68 € / mp / lună

Spatii birouri, 25/ 50/ 100 mp, Grozavesti Regi ...

Regie, Sector 6

337 m (4 min)

25 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
1

1.500.000 €
/ lună 333.33 € / mp / lună

Teren intravilan 4500 mp Bucuresti ~ REGIE ~ SE ...

Regie, Sector 6

100 m

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

4.900 €
/ lună 9.07 € / mp / lună

Editura NICULESCU inchiriaza spatii birouri la ...

Regie, Sector 6

437 m (5 min)

540 mp utili
2008
Agenție

9 luni în urmă
16

2.329 €
/ lună 6.65 € / mp / lună

Spa?ii birouri Grozave?ti Regie | 25350 mp | De ...

Regie, Sector 6

447 m

350 mp utili
2015

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
15

4.990 €
/ lună 22.68 € / mp / lună

Lujerului Cora S+P+E1-3 sp 220 mp intens circul ...

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

745 m (7 min)

220 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
10

8.550 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Inchiriere totala sau partia ...

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

437 m (5 min)

570 mp utili
11E
2024
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

1.700 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Virtutii Office Building, Lujerului, 200 - 721 ...

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

270 m

200 mp
2008
6E

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

510 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - 30 mp - Bd. Uve ...

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

654 m

30 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

10.337 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Anchor Plaza, Lujerului, 827 - 2481 mp 0% comi ...

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

310 m (4 min)

827 mp
2007
12E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

13.893 €
/ lună 11 € / mp / lună

Plaza Romania Offices, Lujerului, 1263 - 2759 m ...

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

580 m (7 min)

1.263 mp
2016
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

1.300 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Spatiu comercial Sos. Virtutii, 80 mp, vitrina ...

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

169 m (2 min)

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
19

1.575 €
/ lună 21 € / mp / lună

Cabinet kinetoterapie pediatrică Lujerului ...

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

146 m

75 mp utili
9E
1967
Agenție

1 lună în urmă
10

967 €
/ lună
801 €
17.58 € / mp / lună

Spatiu comercial in complex Plaza Residence - F ...

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

360 m

55 mp utili
11E
2022
Agenție

3 luni în urmă
10

250 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Militari Lujerului S ...

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

8 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

252 €
/ lună 4 € / mp / lună

Colaboarare, scaun post lucru, salon beauty, zo ...

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

193 m

63 mp utili
10E
1978
Agenție

5 luni în urmă
6

1.250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 100mp - la Bulevard

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

249 m (3 min)

100 mp utili
1984
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.470 €
/ lună 0.37 € / mp / lună

Lujerului, Sos. Virtutii 19D - comision 0%, rep ...

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

938 m

4.000 mp
2009
7E
Agenție

6 luni în urmă
11

690 €
/ lună 4.93 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Lujerului

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
6

650 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Lujerului

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

360 €
/ lună 16.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Lujerului

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

22 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Sector 6, București

Sectorul 6 din București este o zonă vibrantă, cunoscută pentru accesul facil la transportul public, inclusiv stații de metrou, și pentru diversele sale centre comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.600 euro, cu oferte care încep de la 375 euro și pot ajunge până la 7.250 euro, indicând o piață de înaltă calitate comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 313 m², cu cele mai mari spații având 1.671 m² și cele mai mici de 36 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 23% dintre spațiile comerciale dispun de 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Construcții recente: 8% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Sectorul 6 este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, având acces la facilități moderne și o clientelă diversificată. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!